X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prace najlepszych polskich grafików i ilustratorów na Targach Plakatu 2017

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 13:44
- Widać po naszych ulicach i tym, co ludzie mają w domach, że poczucie estetyki u Polaków się rozbudziło. Każdy chce mieć udekorowane mieszkanie. Dziś puste ściany to obciach - mówila Karolina Kiepas organizatorka Targów Plakatu.
Audio
  • Karolina Kiepas o 5 edycji Targów Plakatu (Pierwsze Słyszę/Czwórka)
Targi Plakatu 2017
Targi Plakatu 2017Foto: mat. pras.

inny transatlantyk 1200.jpg
"Inny TransAtlantyk" - sztuka kinetyczna i op-art

Już po raz piąty w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, będące spotkaniem najlepszych grafików, ilustratorów i galerii plakatu, dzięki którym jego dziedzina przeżywa w Polsce prawdziwy renesans. - 3 grudnia, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich będzie można obejrzeć prace 160 najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu, autorów wielkoformatowych ilustracji i grafik. Każdy z nich pojawi się tam osobiście - zapowiadała Karolina Kiepas organizatorka Targów Plakatu.

Jak przekonywała impreza jest doskonałą okazją, żeby zaopatrzyć się w oryginalne prezenty, porozmawiać z twórcami prac, zdobyć ich autograf. Ze względu na rekord frekwencyjny, jaki wydarzenie pobiło w ubiegłym roku wystawa została rozszerzona do czterech pięter. - Widać, że ludzie interesują się desingiem. Nie tylko meblarskim, czy gadżeciarskim. Papier i druk przeżywa renesans - opowiadała.

Z jakimi artystami będziemy mieli okazję spotkać się 3 grudnia na kolejnej edycji Targów Plakatu? Jak wygląda rynek plakatu w Polsce? Czy polski design przenika do międzynarodowego świata sztuki i reklamy? Co z wiąże polski plakat i Netlix? M.in. o tym rozmawialiśmy z gościem Karolina Kiepas z Don't Panic Polska.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Karolina Kiepas (Don't Panic Polska, organizatorka Targów Plakatu)

Data emisji: 22.11.2017

Godzina emisji: 8.15

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Meksykańska wędrówka dusz w Muzeum Etnograficznym w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2017 12:00
Dzień Zmarłych jest jedną z najważniejszych uroczystości w Meksyku. 2 listopada najbardziej charakterystycznym dla tego święta elementem są ołtarze z ofiarami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Krew. Łączy i dzieli" - wystawa w muzeum Polin

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2017 13:20
- Wystawa opowiada m.in. o podstawowych rytuałach judaizmu związanych z krwią i czystością. Ma na celu wskazanie wspólnych korzeni - związków judaizmu i chrześcijaństwa - opowiadała Joanna Fikus kierowniczka działu wystaw Polin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Silence And Dynamism" - wystawa prac Davida Lyncha w Toruniu

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 15:00
- Reżyser dał się poznać dziennikarzom i zgromadzonym obserwatorom sztuki jako wielki, interdyscyplinarny artysta - mówiła Beata Kwiatkowska, dziennikarka Czwórki.
rozwiń zwiń