DC Comics i Marvel w Łodzi. II Zlot Fanów

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 13:41
Fani Marvela i DC Comics już 2 lutego będą mogli spotkać się w Łodzi, podczas zlotu, organizowanego przez portal Flarrow.pl.
Audio
  • II ZLot Fanów DC Comics i Marvela - co będzie się działo? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Andre Luiz Moreira

komiks 1200 shutter.jpg
Łódź - polska stolica komiksu

Spotkanie odbędzie się w Łodzi. - Ma na celu zgromadzenie fanów DC Comics i Marvela, by wspólnie mogli podyskutować, pograć w gry, spędzić czas - tłumaczy Aleksandra Rezner, koordynatorka wydarzenia. - Dla wszystkich staramy się zapewnić vlepki z superbohaterami, przewidujemy zabawy, konkursy, zachęcamy ludzi do przebierania się za ulubione postacie - mówi.

W programie wydarzenia znalazł się m.in. konkurs na najlepsze przebranie cosplayowe, turniej planszówkowy i dyskusje tematyczne. Jakie jeszcze atrakcje czekają na uczestników tego wydarzenia? O tym w nagraniu materiału reporterskiego, który przygotowała Oliwia Olczyk.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 15.01.2019

Godzina emisji: 8.17

kd

Czytaj także

Łukasz Kowalczuk: szlam to esencja popkultury

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 11:34
- Szlam to termin bardzo pojemny, trafnie opisujący to, co mnie najbardziej kręci w popkulturze - mówi Łukasz Kowalczuk, twórca komiksów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łódź - polska stolica komiksu

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 12:34
Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi przyciąga tłumy. W tym roku organizatorzy zadbali o nowe atrakcje, ale nie zabraknie też stałych gości imprezy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Emigracja zarobkowa Polaków w komiksie "Fotostory Londyn"

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2018 13:41
- Spędziłem w Londynie z przerwami rok, ale komiks, który opowiada o tym mieście nie jest przełożeniem 1:1 zdarzeń, które się tam wydarzyły - mówił Dominik Sześniak, autor komiksu "Fotostory Londyn".
rozwiń zwiń