Polska premiera butów Kanye Westa zelektryzowała fanów

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 12:49
Chętnych do ich kupienia było tak wielu, że doszło do przepychanek: do jednego sklepu została wezwana policja, a sprzedaż odwołano, w drugim była jeszcze większa awantura – klienci  zdemolowali bramki antykradzieżowe.
Audio
  • Moda na limitowane serie. To hobby, czy czy inwestycja? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Kanye West
Kanye WestFoto: Shutterstock.com/Carl Bjorklund

zajawka-slaski-hip-hop-1993-2003-wystawa-czasowa-w-muzeum-slaskim-14 1200.jpg
Śląski hip-hop trafił do muzeum

W Warszawie dla kupujących dostępnych było jedynie 33 pary. Chętnych było znacznie więcej. Policja zatrzymała kilka osób - wszyscy poniżej osiemnastego roku życia. Skąd w kraju nad Wisłą popularność butów, na które trzeba wydać majątek?

- Rynek obuwniczy ciągle się powiększa. Coraz większa grupa artystów i celebrytów angażuje się w tworzenie własnej linii we współpracy ze znanymi markami. Zainteresowanie limitowanymi kolekcjami jest ogromne. Fanów nie odstrasza nawet wysoka cena - komentował youtuber Kuba Domański. 

Jak przekonywał gość Czwórki na kupnie takiego produktu można też zarobić. Kto i jak dużo inwesuje w limitowane serie sygnowane przez gwiazdy? Jakie metody na zdobycie pary stosują osoby polujące na limitowane serie? I jak to zjawisko ma się do ekotrendu: less waste? Więcej na ten temat w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Gość: Kuba Domański (youtuber)

Data emisji: 18.06.2019

Godzina emisji: 8.25

ac/pj

Czytaj także

Nie tylko recenzje i konfrontacje. AdBuster o nowych projektach na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 12:45
Marek Hoffman, czyli AdBuster jest pogromcą reklam. Na swoim kanale sprawdza na ile wiarygodne są zapewnienia producentów testując popularne produkty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe. "Godzilla II. Król potworów", "Men in Black: International", "Agent Kot"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 15:24
- "Godzilla II. Król potworów" to kontynuacja widowiska z 2014 roku. Tytułowe monstrum musi powrócić, aby ocalić ludzkość przed kolejną inwazją potworów - mówił Łukasz Muszyński z Filmwebu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinga Wilczewska: dziś brak włosów traktuję jak atut

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 08:06
Popularność Kingi Wilczewskiej w mediach społecznościowych zaczęła się od krótkich nagrań zamieszczanych w aplikacji Tik Tok. Dzięki niej błyskawicznie zdobyła tysiące fanów. O czym opowiada?
rozwiń zwiń