Clubbingowe ferie. Co dzieje się w klubach w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 13:16
Wystartowały zimowe ferie. Dla tych, którzy lubią nocne, klubowe życie wybraliśmy kilka propozycji. Dokąd warto się wybrać?
Audio
  • Na które klubowe imprezy warto wybrać się podczas ferii zimowtych 2010? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Hakan Tanak/Shutterstock.com
snowboard 1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Ferie zimowe w Czwórce >>>

Jak zapowiadała reporterka Czwórki, w te ferie sporo będzie się działo. Początek laby to przy okazji początek pasma klubowych imprez. - W Poznaniu warto wybrać się 16 stycznia do klubu Projekt Lab, a kolejnego dnia do Tamy. Kraków będzie nas zaś uwodzić szmerami, a to za sprawą Mateusza Olszewskiego, którego muzyka - mocna, ciężka, ambientowa - składa się, jak sam mówi, z "odmętów internetu". Ta muzyka działa na wyobraźnię - mówiła reporterka Czwórki Małgorzata Jakubowska. - W Warszawie zaś, w klubie Smolna wystąpi znany na tej scenie duet Kiasmos, to mocna muzyka elektroniczna, do potańczenia.

Ferie potrwają jeszcze kilka tygodni. W Czwórce przez ten czas nie zabraknie atrakcji. Będzie kulturalnie, klubowo, na sportowo i muzycznie. Zapraszamy m.in. na cykle "Kulturalne ferie", czy "Zimowe ciekawostki naukowe". Sprawdzimy, jak działają gogle, skąd się wzięły łyżwiarskie style, dowiemy się też, jakich aplikacji warto używać w czasie ferii i gdzie trenować za darmo. Zajrzymy też do świata gier wideo.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 16.01.2020

Godzina emisji: 8.15

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Czwórka idzie na studia" - tak było w Lublinie

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 19:04
Dziennikarze Czwórki pojawili się na Kampusie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, by sprawdzić, czym żyje KUL i jak wygląda codzienność studentów tej uczelni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Morsowanie. "To dobry sposób, by wygrać zdrowie"

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 14:06
Morsowanie to wchodzenie nago, albo prawie nago, do lodowatej wody. Sezon dla ludzi, którzy żyją tą pasją, trwa właściwie od początku października. 
rozwiń zwiń