Polski show-biznes z przymrużeniem oka

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 11:25
W maju w audycji "Pierwsze Słyszę" rozpoczynamy nowy cykl przygotowywany we współpracy z "Vogule Poland". W każdy wtorek nasze studio odwiedzać będzie autor i redaktor naczelny fanpage’a Patryk Chilewicz, który zna na pamięć solową dyskografię Beaty Kozidrak. 
Audio
  • Co słychać u polskich celebrytów i celebrytek? O tym w Czwórce mówią Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński (Pierwsze słyszę/Czwórka)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Czwórka

Pierwsza odsłona cyklu "Vogule Czwórka" rozpoczęła się poetycko, a poranni rozmówcy w Czwórce podziwiali, między innymi, literackie talenty Edyty Herbuś. - To jest artystka multidyscyplinarna - tancerka, aktorka, a teraz okazuje się, że także pisarka - zachwycał się Patryk Chilewicz.

W audycji mówiliśmy także o sprawach bardziej cielesnych, a to ze względu na zbliżającą się walkę MMA, w której wezmą udział znani z reality show Trybson oraz Adam Niedźwiedź. Gala wydarzenia odbędzie się w stolicy Dody, czyli w Ciechanowie.

A co na festiwalu Netia Off Camera robiła Manuela Michalak - tego dowiecie się słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórkowego studia.   

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Patryk Chilewicz (autor i redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 9.05.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/pg

Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz w Czwórce
Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz w Czwórce

Czytaj także

Radek Pestka na Snapie: nie jestem jak Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 15:40
Zwycięzca modowego talent show jest mocno obecny na Snapchacie. - Staram się prawie non stop wrzucać to, co robię, ale nie jestem jak Jessica Mercedes czy Maffashion, które dodają coś codziennie chyba co tysiąc sekund - mówi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Jastrzębska zdradza sekrety gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 15:41
- Prywatnie jestem "absolutnie niepoważna". Jestem totalną wariatką i muszę się powstrzymywać, by nie powiedzieć na wizji czegoś, czego nie powinnam – żartowała w Czwórce Agnieszka Jastrzębska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grzegorz Łapanowski: nie robi się z talerza bizancjum!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2017 11:30
- W kuchni najlepsze są rozwiązania proste i wiekowe. Jeśli nasza babcia robi pyszny rosół, to wykorzystajmy to. Niech nauczy nas,, jak powinnien smakować tradycyjny bulion, zanim zaczniemy do niego dorzucać trawę cytrynową i chili - przekonuje szef kuchni Grzegorz Łapanowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

O byciu i obyciu z Maciejem Brzozowskim

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2017 12:30
W książce "Sztuka bycia i obycia. Poradnik dla potrzebujących" Maciej A. Brzozowski podpowiada jak w XXI wieku żyć i dać żyć innym. - Dobre wychowanie to delikatna materia. Każdy by się chętnie czegoś więcej dowiedział, ale przecież nie będzie pytać - mówi autor. 
rozwiń zwiń