Czym skorupka za młodu...

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 16:10
W audycji "Na cztery ręce" rozmawialiśmy o tym, w jakim stopniu nasze dzieciństwo miało wpływ na to, kim dzisiaj jesteśmy, co studiujemy, gdzie pracujemy?
Audio

Czy program Robocamp, polegający na składaniu robotów przez dzieci zachęci je do nauki przedmiotów ścisłych? Czy nauka języka od 1-go roku życia uczyni z nas poliglotę? Czy i jak masowo "produkować" w Polsce talenty?

Odpowiedzi na te pytania udzielił w studiu Czwórki Wojciech Syrocki z Robocamp. Posłuchaj rozmowy z gościem Czwórki, klikając w załączony plik dźwiękowy.

Na  audycję "Na cztery ręce“ zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 23. do 1. w nocy.  

Czytaj także

50 lat Amnesty International

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 13:00
- W co trzecim przypadku, którym się zajmujemy, udaje się komuś pomóc, w ten sposób, że kogoś udaje się uwolnić, albo że jest lepiej traktowany w więzieniu - mówił w Czwórce Grzegorz Żukowski, reprezentant polskiego oddziału organizacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gramy coraz więcej i w coraz więcej!

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2012 16:00
Wielu z nas swój wolny czas poświęca na gry. Coraz częściej nie jest nam do tego potrzebny komputer czy konsola. Zamiast tego wybieramy gry planszowe albo miejskie. Dlaczego? Sprawdziliśmy to w audycji "Na cztery ręce"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego odżywa legenda beatników?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 08:00
Kim właściwie byli przedstawiciele Beat Generation? I dlaczego właśnie teraz - w czasach załamania wartości i przesytu konsumpcjonizmem - powraca ich legenda?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cichy wielbiciel

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2012 15:30
Ukazała się właśnie książka "Cichy wielbiciel” Olgi Rudnickiej, która podejmuje temat stalkingu...
rozwiń zwiń