X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mleko matki - odżywczy pierwszy pokarm

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2018 15:40
O karmieniu piersią napisano wiele publikacji, także tych naukowych. Wiele nowych jeszcze powstanie ponieważ wiedza na ten temat szybko się zmienia. Niezmiennie jednak młode mamy mają w związku z tą tematyką wiele obaw i wątpliwości. W audycji ”Strefa rodzica” zaproszeni goście wiele z tych wątpliwości rozwiali.
Audio
  • Co karmienie piersią daje matce i dziecku? O tym założycielki Mlekoteki Iza Sztandera i Iza Frankowska – Olech oraz Agata Aleksandrowicz z Fundacji Promocji Karmienia Piersią.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock

W audycji m.in. o korzyściach płynących z bliskości matki i dziecka, a także o opiece laktacyjnej w polskich szpitalach. Gośćmi Polskiego Radia Dzieciom były Iza Sztandera i Iza Frankowska – Olech, założycielki Mlekoteki oraz Agata Aleksandrowicz z Fundacji Promocji Karmienia Piersią.

”Strefa rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00.

jo


Zobacz także

Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 17:55
Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nadmiar soli u dzieci i dorosłych - skutki i potrzeba zmian

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 11:00
rozwiń zwiń