Polskie Radio Dzieciom

Nauka przez zabawę. Jak się cieszyć edukacją? Marcin Perfuński wraca do "Strefy rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2024 23:05
Zamiana przymusu nauki na zabawę, czyli w entuzjazm działania, radość poznawania to najlepsze, z czym powinna się kojarzyć nauka. Eksperci są zgodni, że nie ma lepszego sposobu na skuteczne zdobywanie wiedzy. Jak to zrobić, jakich narzędzi używać - zarówno w domu jak i w szkole? Próbę odpowiedzi na te pytania podejmie gościni Marcina Perfuńskiego w środowej (10.07.) audycji "Strefa rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom. Zapraszamy!
Nauka przez zabawę. Jak się cieszyć edukacją? Marcin Perfuński wraca do Strefy rodzica w Polskim Radiu Dzieciom. Audycja 10 lipca od 21.00 do 23.00.
Nauka przez zabawę. Jak się cieszyć edukacją? Marcin Perfuński wraca do "Strefy rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom. Audycja 10 lipca od 21.00 do 23.00.Foto: PR

Po rocznej przerwie wraca do Polskiego Radia Dzieciom Marcin Perfuński, znany jako Supertata, autor kilkudziesięciu audycji "Strefa rodzica". 10 i 17 lipca oraz 7, 14 i 21 sierpnia poprowadzi audycje od 21.00 do 23.00. Gościnią audycji będzie Ewa Maziarz - edukatorka domowa, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego, mama Kuby i Mikołaja. Autorka serii książek o tym, jak wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Prowadzi stronę https://edukacjadomowa.com.pl/


Posłuchaj
59:14 2024_07_10 21_00_49_RadioDzieciom_Strefa_Rodzica.mp3 Strefa Rodzica 10 lipca godz. 21:00

 


Audycja: Strefa rodzica

Prowadzi: Marcin Perfuński
Data emisji: 10.07.2023
Godzina emisji: 21.00 - 23.00.

Więcej na platformie podcasty.polskierdio.pl. w zakładce "Strefa rodzica - Rozmowy z ekspertami".

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki.
Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.  

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także
Czytaj także

Dlaczego warto czytać książki dzieciom - także tym nastoletnim

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2024 09:44
Choć dla rodziców młodszych dzieci korzyści płynące z czytania są niemal oczywiste, czytanie dzieciom nastoletnim, które przecież same potrafią to robić, może być czymś nowym i zaskakującym. Dzięki czytaniu młodszym dzieciom w ich mózgach powstają dodatkowe połączenia synaptyczne, dzieci poznają nowe słowa i uczą się nawiązywać lepsze relacje z otoczeniem. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Stein o relacji dziecko - rodzic w okresie dzieciństwa i dorastania

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2024 23:03
Jak zmieniają się siły i ustawienia w relacji pomiędzy dzieckiem i rodzicem w miarę dorastania i dojrzewania dziecka. Jakie zmiany zachodzą w tej relacji w miarę rozwoju świadomości dzieci i nastolatków. Na te i wiele innych pytań dotyczących komunikacji rodzica i dziecka odpowie gość Polskiego Radia Dzieciom, Agnieszka Stein, psycholog. Zapraszamy!
rozwiń zwiń