Polskie Radio Dzieciom

"Kubuś Puchatek" o 7.30 w audycji "Poranek"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 15:00
Do piątku 17 kwietnia, na antenie Polskiego Radia Dzieciom, w audycji "Poranek" usłyszeć będzie można słuchowisko "Kubuś Puchatek” wyprodukowane przez Teatr Polskiego Radia.
Kubuś Puchatek i jego przyjaciele, m.in. Prosiaczek i Kłapouchy
Kubuś Puchatek i jego przyjaciele, m.in. Prosiaczek i KłapouchyFoto: Pixabay.com/Public domain

W poniedziałek 13 kwietnia o godzinie 7:30 w świątecznym wydaniu audycji "Poranek", będzie można usłyszeć pierwszą z pięciu części słuchowiska "Kubuś Puchatek”.
Słuchowisko "Kubuś Puchatek" na podstawie książki Alana Alexandra Milne'a, wyprodukował Teatr Polskiego Radia.

"Kubuś Puchatek" A.A. Milne
Producent : Teatr Polskiego Radia
Rok wydania: 1956
Wykonawcy: Julian Składanek, Danuta Przesmycka, Maciej Maciejewski.
Zapraszamy serdecznie.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo


Zobacz więcej na temat: literatura dziecięca
Zobacz także
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: 102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 07:55
Kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki, to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia, włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sztuka w czasie zmiany. Tworzenie w czasie kwarantanny

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 06:00
Kwarantanna, jaką teraz w Polsce odbywamy, to nie tylko czas wolny. To także, a może przede wszystkim nauka. W "Kulturalnej Strefie" zastanawialiśmy się jak połączyć sztukę z edukacją. Jak wykorzystać kreatywnie i mądrze czas "przestoju"?
rozwiń zwiń