X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Uniwersytet Młodego Badacza

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 21:22
Młodzi badacze! 19 czerwca odbędzie się piknik naukowy, który będzie podsumowywał rok trwania Uniwersytetu Młodego Badacza. Skierowany jest do młodych absolwentów, ale też do dzieci z terenu Warszawy i okolic. Dzięki grom tematycznym nasi studenci utrwalą wiedzę z cyklu zajęć.​ W piątek w audycji "Poranek" w Polskim Radiu Dzieciom rozmawialiśmy z współzałożycielką Uniwersytetu Młodego Badacza - Kingą Wojtas.  
Uniwersytet Młodego Badacza - zajęcia plenerowe
Uniwersytet Młodego Badacza - zajęcia pleneroweFoto: mat. prom.

Zapraszamy od 12.00-15.00. na teren zielony przy ul. Wóycickiego 1/3 Kampus UKSW Młociny. Czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji: mobilne laboratorium chemiczne, spotkanie z duchem Ignacego Łukasiewicza, strażacki wóz oraz naukowe namioty tematyczne z grami i zabawami.

Posłuchaj
07:06 18.06. Poranek uniwersytet młodego badacza.mp3 Rozmowa z współzałożycielką Uniwersytetu Młodego Badacza - Kingą Wojtas (Poranek/PRD)_18.06.2021.

Uniwersytet Młodego Badacza to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Rozwoju UKSW w partnerstwie z Fundacją Stan i Urzędem Dzielnicy Bielany. Projekt UMB jest dla dzieci w wieku 7-11 lat i ich rodziców -  składa się z trzech modułów tematycznych: 1. Społeczeństwo i filozofia, 2. Człowiek i środowisko oraz 3. Ludzie i polityka. W tym roku w projekcie wzięło udział 100 uczestników.

Więcej informacji www.mlodybadacz.edu.pl


Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza
Zobacz także

Czytaj także

Fascynujący świat grzybów. Grzyby domowe i pleśnie

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 13:45
Większość z nas grzyby kojarzy z tymi jadalnymi, które znajdujemy jesienią w lesie ale grzyby spotykamy nie tylko w lasach i nie tylko w jesienią. Są wszędzie wokół nas. Czy wiedzieliście, że pleśń jest grzybem, który ma zastosowanie w medycynie? Do fascynującego świata grzybów zabrała nas mykolog pani dr Marta Wrzosek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerem po Drawieńskim Parku Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 08:00
Maj to wspaniały miesiąc na rozpoczęcie jazdy na rowerze, jeśli jeszcze się tego nie zrobiło. Jednym z miejsc, do którego można udać się na wycieczkę rowerową jest np. Drawieński Park Narodowy, o którym w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem opowiedział przyrodnik Bartosz Popczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ciekawe sposoby na czerpanie wiedzy na temat geografii

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 13:36
Wiedza z zakresu geografii pozwala dostrzec i określić związki zachodzące w przyrodzie oraz na płaszczyźnie społeczno-ekonomicznej. Swoje umiejętności i zdobyte informacje możemy poszerzać nie tylko w szkole, ale także dzięki samodzielnej nauce przy wykorzystaniu odpowiednich książek. Z racji tego, że dobra pogoda i okres wakacyjny będzie sprzyjał podróżom i poszerzaniu wiedzy geograficznej, w "Strefie rodzica" porozmawialiśmy z prof. Elżbietą Szkurłat, która brała udział w przygotowaniu obecnej podstawy programowej z tego przedmiotu, z redaktorem książek geograficznych, Maciejem Byliniakiem, a także Zbigniewem Lewandowski z Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.
rozwiń zwiń