Polskie Radio Dzieciom

Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2024 09:15
Zapraszamy na XVIII edycję Ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Jak co roku wokaliści, tancerze oraz zespoły taneczne mogą spróbować swoich sił w przeglądzie i spędzić czas w świetnej atmosferze.  Festiwal odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2024 w Chrzanowie. 
Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna
Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa ArtystycznaFoto: mat. prom.

Zgłoszenia: do 18 marca Festiwal Piosenki - lista zakwalifikowanych osób pojawi się 3 kwietnia na stronie internetowej MOKSiR do 22 marca

Festiwal Tańca - lista startowa pojawi się 2 kwietnia na stronie internetowej MOKSiR. 


Posłuchaj
13:20 [DAB]Dzieciom (PCM) 21 marzec 2024 08_04_41.mp3 O Chrzanowskiej Lokomotywie Artystycznej w audycji "Poranek" w Polskim Radiu Dzieciom_21.03.2024

RGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA

Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem medialnym Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna.

***
Polskie Radio Dzieciom
to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego  stacja emituje audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci.
Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki.
Stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także
Czytaj także

XXI Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej. Trwa etap przyjmowania zgłoszeń

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2024 08:00
XXI Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej to konkurs wokalny, który ma na celu integrację dzieci, promowanie osiągnięć osób niepełnosprawnych, naukę zdrowej rywalizacji, wzmocnienie wiary we własne możliwości, oraz przegląd twórczości artystycznej. Do 6 marca organizator przyjmuje zgłoszenia uczestników. Już po raz kolejny, Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem medialnym to wydarzenie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Premiera w Teatrze Groteska w Krakowie. "Niebieski ptak" na scenie od 2 marca

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2024 13:23
"Niebieski ptak" to baśniowa opowieść o dwójce rodzeństwa, która nieoczekiwanie wyrusza w zagadkową i niebezpieczną podróż. Ich misją jest odnalezienie tajemniczego Niebieskiego Ptaka, potrzebnego natychmiast w bardzo ważnej sprawie... Dokąd zaprowadzi ich Światło? Kogo spotkają w Krainie Wspomnień i co pokaże im Noc? Czy wbrew prawom natury zdołają odkryć nieodkryte i uchwycić nieuchwytne?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Premiera spektaklu "Wombat nie śpi"

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2024 16:00
Wiecie gdzie jest kraina Jaśniejącej Bieli? My też nie wiemy, ale z całą pewnością żyją tam Wombat i jego Mała Przyjaciółka. Otoczenie jest bezpiecznie znajome: siup-wyrko, dyndołyżki, grzebioszczotka i prysznicarium. Jednak wykonywane dzień po dniu czynności bywają niestety nieznośnie powtarzalne. Jak by tu przyprawić rumieńce codzienności? Przypadkiem, tuż obok czai się tajemniczy świat Czerwonej Wieży pełen fascynujących przedmiotów, służących nie-wiadomo-czemu…
rozwiń zwiń