X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Detektyw Maurycy został pisarzem. Audycja nie z tej ziemi dla miłośników literatury wysokich lotów

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2022 13:00
Problem żywienia Detektywa Maurycego został uregulowany, co oznacza, że miał on więcej czasu na myślenie. Śladek przeanalizował swoją przeszłość i doszedł do wniosku, że niektóre z jego dawnych wyborów nie były najlepsze. Było, minęło, ale wniosek nasuwa się jeden – wybory nie wypalały, bo nie były przemyślane.  
Detektyw śladek swoje audycje detektywistyczno-podróżnicze zamierza zawiesić  ich miejsce w sobotnim programie zajmą audycje poświęcone literaturze najwyższych lotów
Detektyw śladek swoje audycje detektywistyczno-podróżnicze zamierza zawiesić – ich miejsce w sobotnim programie zajmą audycje poświęcone literaturze najwyższych lotówFoto: PR

Teraz Detektyw Maurycy ma na siebie niebywały plan, który zmieni jego życie nie do poznania. Swoje audycje detektywistyczno-podróżnicze zamierza zawiesić – ich miejsce w sobotnim programie zajmą audycje poświęcone literaturze najwyższych lotów. Sam uważa się nie tylko za znawcę literatury, ale za pisarza doskonałego. Będzie pisał książki science-fiction, o kosmosie, a słuchaczy, obsadzi w roli recenzentów, którzy właściwie nie będą wydawać recenzji, bo zaniemówią z wrażenia! Czyż to nie jest plan doskonały?  

Posłuchaj
58:59 21.05. Maurycy.mp3 Audycja nie z tej ziemi dla miłośników literatury wysokich lotów

Jeśli jesteście ciekawi twórczości Detektywa Maurycego Śladka, koniecznie posłuchajcie załączonej audycji, gdzie znajdziecie fragment przyszłego bestselleru naszego mistrza pisarstwa!  

Audycja: Detektyw Maurcy Śladek

Prowadzi: Wojciech Słupiński

Data emisji: 21.05.2022

Godzina emisji: 16:00

Czytaj dalej:
Czym są spersonalizowane opowiadania dla najmłodszych?
Jak narysować teatralną kukiełkę? [ZOBACZ ANIMACJĘ]
28.05. Wizyta Detektywa Maurycego Śladka w Częstochowie

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Czym są spersonalizowane opowiadania dla najmłodszych?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 13:30
Podczas gdy spotkanie z książką rozwija w nas wyobraźnię i wrażliwość, wydarzenia promujące czytelnictwo, jak np. akcja Narodowego Czytania, tworzą dodatkowo atmosferę wspólnoty. Dzięki temu, że rodzajów literatury jest wiele, każdy z nas może znaleźć coś dla siebie, w tym również dzieci, które dodatkowo mogą skorzystać ze słuchowisk stworzonych specjalnie dla nich. O czytelnictwie wśród najmłodszych opowiedziała w "Strefie Rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom Magda Kiermaszek, psycholog, polonistka oraz autorka książek dla dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Marzyciela. Jakie są największe marzenia słuchaczy PR Dzieciom?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2021 18:00
Odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Często stają się motorem przeróżnych działań, dając potrzebną energię do podejmowania wyzwań przekraczających nawet nasze możliwości. W "Poranku" porozmawialiśmy o marzeniach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak zostać reporterem". Kiedy włączyć nagrywanie?

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2022 14:10
Odmowa - to zdarza się w pracy reportera. Jak radzić sobie z sytuacją, kiedy rozmówca nie chce z nami rozmawiać? Kiedy warto włączyć nagrywanie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować teatralną kukiełkę? [ZOBACZ ANIMACJĘ]

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 12:10
W najnowszej audycji Stworka Potworka znajdziecie sposób na tetralną kukiełkę Króla Grubaśnego Pierwszego. Jak za pomocą dużego i małego kółka, bucików, rękawiczek, korony oraz prostego patyka narysować taką teatralną lalkę? Tego dowiecie się słuchając audycji Stworek Potworek na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rysujemy spodnie! [ZOBACZ ANIMACJĘ]

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2022 12:10
Dziś narysujemy spodnie, takie ładne, wygodne i z kieszeniami! Jak to zrobić? Wskazówki w audycji Stworek Potworek na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń