X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Zremiksuj Stocznię Gdańską

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 12:00
Wystarczy pobrać archiwalne pliki wideo i audio o wydarzeniach w Stoczni Gdańskiej, a następnie żwawo wymyślać, animować, miksować, by na końcu zdobywać nagrody!
Audio

Trwa międzynarodowy konkurs remiksowania materiałów archiwalnych i artystycznych dotyczących Stoczni Gdańskiej i Solidarności - Dock’s Docs Gdańsk Remix.

Posłuchaj dwójkowej audycji "Europejski Magazym Kulturalny", która dotyczyła konkursu! Kliknij dźwięk "Zremiksuj Stocznię" po prawej stronie artykułu.

Do końca kwietnia internauci mogą opracowywać wybrane materiały udostępnione przez Narodowy Instytut Audiowizualny i Institut National de l’Audiovisuel na platformie multimedialnej Dailymotion.

Zobacz i posłuchaj wybranych fragmentów wideo i audio, kliknij TU.

Nadesłane remiksy oceni jury z udziałem animatora Zbigniewa Rybczyńskiego i malarza Wilhelma Sasnala. Na autorów najlepszych prac czeka filmowe stypendium w prestiżowej Ina Sup pod Paryżem.

Obejrzyj zwiastun Dock’s Docs i uruchom wyobraźnię:

 

 

- Wierzymy, że filmy z doków przyniosą nowe spojrzenie nie tylko na historię Stoczni i polsko-europejską drogę do wolności, ale też dadzą nam cenną perspektywę na przyszłe lata wspólnej obecności w Europie – tłumaczy Michał Merczyński, dyrektor Narodowego Instytutu Audiowizualnego, organizatora konkursu – Szukamy wspólnego spojrzenia, które połączy temperaturę historycznych wydarzeń z dystansem, jaki daje nam czas. W tym sensie „Dock’s Docs Gdańsk Remix” może być kluczem do naszej europejskiej tożsamości.


usc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Wajda kręci Wałęsę

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 08:00
"My, naród polski". Taki będzie nosił tytuł film Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie. Posłuchaj rozmowy z reżyserem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulturysta - Mariusz Wilczyński

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2011 13:00
Absolwent łódzkiej ASP. Malarz, który odnalazł dla siebie świat animacji. Wielokrotnie doceniany w kraju i za granicą. Uwielbia współpracę z młodymi ludźmi - wykłada w łódzkiej filmówce, tworzy prace do muzyki granej na żywo. Był jednym z bohaterów pierwszej odsłony trójkowego "Męskiego Grania". Bardzo duży i ciepły człowiek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" przyjęty owacją na stojąco

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2011 00:05
Film Antoniego Krauzego to pierwsza pełnometrażowa fabuła o wydarzeniach grudnia 1970.
rozwiń zwiń