X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2009 09:56
Ponad sześćdziesięciu twórców młodego polskiego kina pokaże swoje prace na 28 Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".
Audio

Festiwal odbędzie się w Koszalinie od 16 do 20 czerwca. O nagrodę Wielkiego Jantara walczyć będą pełnometrażowe filmy fabularne. Małego Jantara otrzymają najlepsze krótkie metraże i animacje. Jak podkreśla dyrektor festiwalu Jacek Paprocki - ilość zgłaszanych do festiwalu filmów świadczy o tym, że młoda polska kinematografia ma się coraz lepiej.

Zdaniem dyrektora artystyczmego Janusza Kijowskiego - koszalińskie debiuty festiwalowe pokazują, jak będzie wyglądało polskie kino za kilka lat "Pierwszy krok dla filmmowca jest determinujący. Tutaj widać, kto z filmowców będzie artystą, a kto rzemieślnikiem" - dodaje Janusz Kijowski.

Wszystkie festiwalowe pokazy będzie można obejrzeć bezpłatnie. W ramach imprezy odbędą się również debaty, laboratoria i wystawy. Rzecznik festiwalu Anna Wróblewska zapowiada, że każdego dnia po seansach - festiwalowa publiczność posłucha najlepszej polskiej muzyki na żywo. Wystąpią m.in. Smolik, Bauagan Mistrzów, ale też Maciek Grzywacz Quartet i Artur Dutkiewicz Trio.

Konkursowe pokazy filmów odbędą się w dwóch koszalińskich kinach: Kryterium i Alternatywa. Publiczność obejrzy również retrospektywę najlepszych festiwalowych debiutów od roku 1973. Zdobywcy Wielkiego i Małych Jantarów, oraz Jantara Publiczności zaprezentują swoje dzieła na specjalnym pokazie 28 czerwca na Zamku Książątr Pomorskich.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Historia w obrazach w Londynie

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2009 12:43
Celem przeglądu jest popularyzacja wiedzy i historii naszego kraju za pośrednictwem kina oraz przypomnienie istotnych, a często zapomnianych wydarzeń z czasów wojny i z okresu powojennego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łódzka "Filmówka" otrzyma dofinasowanie

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2009 11:20
Łódzka szkoła zostanie dofinansowana ze środków europejskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grand Prix WFF dla filmu "Lourdes"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2009 12:43
Film "Lourdes" zdobył Grand Prix 25. Międzynarodowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Film w reżyserii Jessici Hausner to próba zbadania fenomenu sanktuarium, do którego co roku przybywają setki tysięcy pielgrzymów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstrząsająca opowieść

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2010 08:27
"Matka Teresa od kotów" - przejmujący film Pawła Sali - będzie miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Zostanie zaprezentowany w Konkursie Głównym i będzie walczył o Kryształowy Glob
rozwiń zwiń