X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

"Oczy Brigitte Bardot" - WYGRAJ BILET!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 13:45
Sztukę "Oczy Brigitte Bardot" Remigiusz Grzela napisał specjalnie dla Barbary Krafftówny na jej 80. urodziny. Zamawiając tekst Barbara Krafftówna dała tylko jedną wskazówkę: „ma to być sztuka zabawna, która daje nadzieję, przekonuje, że nie należy przestawać marzyć, a wiek jest tylko metryką bez znaczenia, jeśli walczy się o zachowanie młodości w sobie”.
Audio

Anastazja R. może mieć ok. 108 lat, jest emerytowaną nauczycielką muzyki, ma paniczny lęk wysokości i arystokratyczne maniery. Nigdy nie przestała marzyć. Wychowała dzieci, a potem wnuki, aż w końcu przychodzi właściwy czas i Anastazja wyrusza w podróż życia. Kierowca, który ją wiezie ukrywa swoją przeszłość. Czy Anastazja jest w niebezpieczeństwie?
Anastazję i szofera Zbynia dzieli prawie wszystko, ale łączy miłość do kina i starych filmów. Jednak przede wszystkich łączą ich marzenia. Oboje decydują się je zrealizować. Czy dzięki temu staną się innymi ludźmi? Kim naprawdę jest Anastazja R.?

Sztuka została pomyślana jako mistrzowski koncert gry aktorskiej Barbary Krafftówny i Mariana Kociniaka. Spektakl wyreżyserował Maciej Kowalewski. Premiera odbyła się 5 grudnia 2008 na deskach Teatru na Woli.

WYGRAJ BILET:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl w dniu: 12, 13, 14 lutego (godz. 19.00) należy wysłać maila na adres: kultura.konkurs@polskieradio.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł spektaklu, w treści imię i nazwisko oraz wybrany termin spektaklu. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Zapiski ze współczesności: Barbara Krafftówna

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2008 15:43
W Zapiskach ze współczesności - cykl gawęd wspomnieniowych znakomitej aktorki - Barbary Krafftówny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żonglując stereotypami

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2010 15:48
"Ostatni Żyd w Europie" powraca do repertuaru Teatru na Woli. Wygraj podwójne zaproszenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Aktorskie zwierzę"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010 10:13
Marian Kociniak opowiada w wywiadzie rzece z Remigiuszem Grzelą o swoich słabościach, niechęci do czytania, lenistwie, szczęściu w małżeństwie i najzabawniejszych chwilach w życiu. Książka, która właśnie trafia do księgarń, nosi tytuł "Spełniony".
rozwiń zwiń