X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Słowacja chce rozszerzyć współpracę gospodarczą z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 07:00
Słowacja i Białoruś chcą rozszerzyć dwustronną współpracę zwłaszcza w sferze gospodarczej - oświadczył w czwartek słowacki premier Robert Fico po przeprowadzonych w Bratysławie rozmowach z premierem Białorusi Andrejem Kabiakouem.
Premier Słowacji Robert Fico
Premier Słowacji Robert FicoFoto: Belish/Shutterstock.com

"Ani Białoruś, ani Słowacja nie są dużymi państwami, które miałyby możliwość wywierania wpływu na bieg spraw w świecie. Dlatego chcemy się skupić przede wszystkim na współpracy ekonomicznej przy wzajemnym poszanowaniu i bez jakiegokolwiek ingerowania w wewnętrzne sprawy naszych państw" - powiedział Fico dziennikarzom. Wraz z Kabiakouem podpisał międzyrządową umowę o współpracy naukowo-technicznej.

Wynoszącą obecnie 160 mln euro rocznie wymianę handlową z Białorusią uznał Fico za niedostateczną. Jak zaznaczył, słowacka grupa zbrojeniowa MSM Group mogłaby utworzyć na Słowacji wspólne przedsiębiorstwo z białoruskim partnerem zajmującym się projektowaniem i produkcją urządzeń optycznych.

Podczas wspólnej konferencji prasowej ze słowackim premierem Kabiakou zadeklarował, iż Białoruś uważa Słowację za strategicznego partnera w Europie.

PAP/agkm

Informacje o Białorusi: RAPORT BIAŁORUŚ >>>>

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Media: Łukaszenka zwiększy uzależnienie kraju od Moskwy

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2017 07:00
Ogłoszone w poniedziałek zakończenie sporu gazowego między Rosją i Białorusią to pozorny triumf Aleksandra Łukaszenki – ocenia we wtorek publicysta Alaksandr Kłaskouski. Ostrzega, że ceną za obecne porozumienie może być jeszcze większe uzależnienie od Rosji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja zamierza wesprzeć Łukaszenkę: dostanie kredyt do miliarda dolarów

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 07:00
Rosja rozważa udzielenie Białorusi pożyczki wysokości do 1 miliarda USD z przeznaczeniem na wsparcie budżetu i bilansu płatniczego tego kraju - powiedział we wtorek dziennikarzom rosyjski minister finansów Anton Siłuanow. i.
rozwiń zwiń