X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Będzie elektrownia jądrowa na Białorusi - podpisano kontrakt

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2011 13:21
Umowę podpisały rosyjska kompania "Atomstrojeksport" i białoruska "Dyrekcja Budowy Elektrowni Atomowej".
Audio

Rządowa białoruska agencja prasowa BelTA poinformowała, że porozumienie przewiduje budowę dwóch bloków energetycznych o ogólnej mocy do 2400 MW.
Pierwszy ma być oddany do eksploatacji w 2017 roku, a kolejny rok później. Koszt inwestycji ocenia się na 9 miliardów 400 milionów dolarów. Białoruska elektrownia ma być zbudowana według rosyjskiego projektu "AES-2006". Według podobnych projektów budowane są już elektrownie pod Petersburgiem i w obwodzie kaliningradzkim.

Agencja prasowa BelTA twierdzi, że projekt białoruskiej siłowni jądrowej odpowiada wszelkim wymaganiom stawianym dla istniejących dokumentów prawnych. Elektrownia powstanie w pobliżu miastecznka Astrawiec na północy Białorusi.

Wcześniej Wilno niejednokrotnie wyrażało zaniepokojenie w związku z planami budowy białoruskiej elektrownii atomowej w pobliżu granic Litwy. Również na Białorusi są liczni przeciwnicy budowy takich siłowni.

IAR, agkm

Informacje o Białorusi: Raport Białoruś

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

9 miliardów dol. kredytu z Rosji na elektrownię atomową w Ostrowcu

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 12:05
Białoruś chce uzyskać w Rosji kredyt na sumę 9 miliardów dolarów. Pieniądze mają być przeznaczone na budowę elektrowni atomowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sejm potępił reżim Aleksandra Łukaszenki za represje po wyborach

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 12:30
Rezolucję przyjęto przez aklamację. W parlamencie obecni byli białoruscy opozycjoniści, przemawiał Stanisław Szuszkiewicz, były przewodniczący parlamentu Białorusi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Łukaszenka zacznie handlować więźniami za kredyty"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 13:52
„Czarna lista” współpracowników reżimu Aleksandra Łukaszenki powinna być na bieżąco uzupełniania o nazwiska oficerów także niższych szczebli – mówił Wincuk Wiaczorka w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń