X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Kaspszyk: Polskie Radio odkrywa talenty

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 10:00
Dyrektor artystyczny Filharmonii Narodowej uświetni wieczorną galę 90-lecia Polskiego Radia, na którą zapraszali także prezes Andrzej Siezieniewski oraz dziennikarz Paweł Sztompke.
Audio
  • Jacek Kaspszyk, Andrzej Siezieniewski oraz Paweł Sztompke zapraszają na galę 90-lecia Polskiego Radia (Poranek Dwójki)
Dyrektor artystyczny Filharmonii Narodowej Jacek Kaspszyk zdobywał pierwsze szlify w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia
Dyrektor artystyczny Filharmonii Narodowej Jacek Kaspszyk zdobywał pierwsze szlify w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego RadiaFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Uroczysty jubileuszowy koncert odbędzie się 21 kwietnia w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej. Maestro Jacek Kaspszyk poprowadzi Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia.

- Dzięki radiowemu zespołowi rozpoczęła się moja kariera. Choć nie miałem doświadczenia, zaufano mojemu talentowi, pozwolono eksperymentować z najlepszą polską orkiestrą - wspominał wybitny dyrygent, przez lata m.in. szef NOSPR. - Dziś Polskie Radio jest wciąż obecne nie tylko w moim życiu emocjonalnym, lecz także zawodowym. Przecież regularnie organizujemy wspólnie nagrania i koncerty - dodał dyrektor artystyczny Filharmonii Narodowej.

***

Prowadzi: Tomasz Obertyn

Goście: Andrzej Siezieniewski (Prezes Zarządu Polskiego Radia S.A.), Paweł Sztompke (radiowy dziennikarz, który poprowadzi wieczorną galę), Jacek Kaspszyk (dyrygent, dyrektor arystyczny Filharmonii Narodowej)

Data emisji: 21.04.2015

Godzina emisji: 8.40

Materiał wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki"

mm/fbi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

90 lat: od pierwszej audycji do radia cyfrowego

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 10:00
Emisję pierwszego polskiego programu zawdzięczamy Zygmuntowi Chamcowi. O tym wizjonerze oraz o zadaniach radia publicznego w XXI wieku mówił prezes Andrzej Siezieniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

90 lat Polskiego Radia. Technika w służbie człowieka

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 11:37
Radio powstało i zaczęło nadawać dzięki inżynierom i technikom Polskiego Towarzystwa Radiotechnicznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

90-lecie Polskiego Radia. Prezentacja multimedialna na Targach Wydawców Katolickich

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 08:30
Z okazji 90-lecia Polskiego Radia odbędzie się specjalna prezentacja na 21. Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Redakcja Programów Katolickich przedstawi w sobotę i niedzielę multimedialną historię obecności Kościoła w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Siezieniewski: dokonuje się technologiczna rewolucja w radiofonii

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 10:00
Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski jest pewien, że mimo postępu za 10 lat radio nadal będzie funkcjonowało, a my będziemy świętowali jego 100-lecie.
rozwiń zwiń