X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zakończył się 9. Kongres Polska Wielki Projekt

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 11:29
W Arkadach Kubickiego na warszawskim Zamku Królewskim odbył się Kongres Polska Wielki Projekt. Około 1300 gości, wśród nich politycy, naukowcy i przedsiębiorcy, dyskutowało o szansach i zagrożeniach, które stoją przed Polską.
Audio
  • Podsumowanie 9. Kongresu Polska Wielki Projekt (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz, szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski, europoseł prof. Zdzisław Krasnodębski oraz jako prowadzący dziennikarz Bronisław Wildstein podczas panelu Europa po , Europa przed  Zadania polskiej i europejskiej polityki zagranicznej w nowej perspektywie w ramach IX Kongresu Polska Wielki Projekt
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz, szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski, europoseł prof. Zdzisław Krasnodębski oraz jako prowadzący dziennikarz Bronisław Wildstein podczas panelu „Europa po …, Europa przed … Zadania polskiej i europejskiej polityki zagranicznej w nowej perspektywie” w ramach IX Kongresu Polska Wielki ProjektFoto: PAP/Piotr Nowak

Debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach, dyskusja o sprawach najwyższej wagi, Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Zapraszamy na podsumowanie tegorocznego Kongresu Polska Wielki Projekt.

Kongres Polska Wielki Projekt - zobacz raport specjalny >>>

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki 

Przygotowała: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 10.06.2019

Godzina emisji: 15.00

jp/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nagroda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla twórców ceniących polską tradycję

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2019 17:00
- To nagroda dla twórcy, który wzmacnia polską tradycję, kontynuuje ją, oczywiście też interpretuje w świetle całej naszej nowej epoki. Jednocześnie ma to być twórca prawy i sprawiedliwi. Pierwszym laureatem okazał się być Wojciech Kilar, mój serdeczny przyjaciel - mówiła w Dwójce członkini kapituły Nagrody im. L. Kaczyńskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska Wielki Projekt. Grzegorz Górny: to wyjątkowe wydarzenie na intelektualnej mapie Polski

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 12:27
- Jest to wyrwanie się z tej bieżącej politycznej młócki, jaką obserwujemy zwłasza w tym sezonie wyborczym rozłożonym na ostatnie półtora roku. Tutaj mamy okazję zastanowić się nad sprawami publicznymi w nieco szerszej perspektywie: międzynarodowej, cywilizacyjnej, kulturowej, duchowej, religijnej, obyczajowej, ale także politycznej, gospodarczej, społecznej czy demograficznej - mówił w Dwójce dziennikarz i publicysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Mrówczyński-Van Allen: Europa nigdy nie była chrześcijańska

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 16:48
- Były momenty w dziejach, kiedy konkretne wydarzenia sprawiały, że prawda wcielona, tzn. Jezus Chrystus, tzn. chrześcijanie, tzn. Kościół mogli dać świadectwo tej prawdzie. Na jej podstawie kształtowały się wówczas stosunki wewnętrzne wspólnot oraz stosunki z innymi wspólnotami - mówił w Dwójce wykładowca z Instytutu Filozofii im. E. Stein w Grenadzie.
rozwiń zwiń