OFF & Trio Jazzowe Marcina Maseckiego

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 16:05
Już w piątek (2.08) rozpoczyna się doroczne święto muzyki alternatywnej, czyli OFF Festival. Zanim spotkaliśmy się w Katowicach przedstawiliśmy w audycji artystów, którzy zapowiedzieli swoje występy w Dolinie Trzech Stawów.
Audio
  • Przegląd artystów, którzy zagrali na tegorocznym OFF Festival i retransmisja koncertu Tria Jazzowego Marcina Maseckiego z okazji 82. urodzin Dwójki (Letnia noc/Dwójka)
Marcin Masecki
Marcin MaseckiFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Było bardzo eklektycznie, zagrali m.in. Comet Is Coming, Jarvis Cocker, EABS, Stereolab i Bamba Pana. Na deser zaś przypomnieliśmy występ Tria Marcina Maseckiego na tegorocznych urodzinach Dwójki w Studiu im. W. Lutosławskiego w Warszawie (1.03). Oni też zjeżdżają do Katowic.

***

Tytuł audycji: Letnia noc

Prowadzili: Jacek Hawryluk Bartek Chaciński

Data emisji: 1.08.2019

Godzina emisji: 23.00

pg/mko

Zobacz więcej na temat: Marcin Masecki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Masecki: dzięki pedałowi osiągam pogłos 10 katedr

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 12:09
- Pedał w fortepianie to coś, czego nikt nie uczy w szkołach i każdy musi sobie go wymyślić samemu - opowiadał w Dwójce znakomity pianista Marcin Masecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wprowadzimy polonezy do pałacu, a Gershwina na parkiet"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 10:00
- Zawsze się zastanawiałem, jak zabrzmiałyby te polonezy, gdyby nadać im królewskiej pałacowości, jakby je rozszerzyć brzmieniowo. Teraz będę mógł się przekonać - o swoim koncercie na Międzynarodowy Dzień Jazzu opowiadał w Dwójce Marcin Masecki.
rozwiń zwiń