X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Smołowik pokazuje na scenie obsesje

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2018 09:42
- Śpiewam o kobietach, ich potrzebach, macierzyństwie, relacjach z mężczyznami, o tym, że nawet jak osiągniemy jakiś sukces, mamy ogromny problem z poczuciem satysfakcji, bo jesteśmy ciągle tacy niespełnieni, potrzebujemy więcej, wciąż jest nam mało - mówiła aktorka, którą można oglądać w spektaklu "Obsesje".
Audio
  • Aktorka Anna Smołowik o muzycznym stand-upie "Obsesje" (Poranek Dwójki)
Anna Smołowik
Anna SmołowikFoto: PAP/Marcin Kmieciński

jakus mariusz_0237826.jpg
Mariusz Jakus: nie mam wymarzonej roli

Muzyczny stand-up wystawiany jest w stołecznym Teatrze WARSawy. Inspiracją do powstania spektaklu były obserwacje codziennych ludzkich zachowań i towarzyszących im obsesji.

- Autorką tekstów jest Julka Holewińska – moja przyjaciółka, z którą wiele razy pracowałam w teatrze przy różnych spektaklach dramatycznych. Pogadałyśmy, że sporo czasu już minęło od naszych poprzednich obsesji, przybyło nam nowych, a inne są nieaktualne, więc trzeba by rozwinąć temat i skrzydła i wrócić na scenę z tym materiałem - tłumaczyła Anna Smołowik.

Czy Polacy mają poczucie humoru i dystans do siebie? Jak w formule stand-upu czuje się Anna Smołowik? Nie brakuje jej obecności drugiego aktora na scenie? O tym w nagraniu audycji.

***

Prowadził: Tomasz Obertyn

Gość: Anna Smołowik (aktorka)

Data emisji: 21.12.2018

Godzina emisji: 8.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Producentka: cokolwiek się wydarzy, "Zimna wojna" to piękny film

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 12:09
- Cieszmy się z tego, co mamy: z europejskich nagród, z tego, że jesteśmy na oscarowej short liście. Co będzie dalej, zobaczymy. Cokolwiek jednak się wydarzy, nie zmieni to faktu, że mamy przepiękny, wybitny film, który zostanie klasykiem sztuki filmowej - mówiła w Dwójce Ewa Puszczyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co zobaczyła kamera przez 4 lata filmowania Jerzego Maksymiuka

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2018 10:00
- Maestro należy do osób, których nie sposób ogarnąć, dlatego nasza praca polegała na tym, że myśmy chodzili za nim i jego żoną Ewą - o dokumencie "Maksymiuk. Koncert na dwoje" opowiadała w Dwójce jego scenarzystka Maria Nockowska.
rozwiń zwiń