X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chris Niedenthal: dobry fotograf wie, gdzie się pojawić

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2013 09:00
- Po prostu to wyczuwamy - mówił w "Poranku Dwójki" jeden z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich, laureat nagrody World Press Photo z 1986.
Audio
Polski fotograf brytyjskiego pochodzenia Chris Niedenthal robi zdjęcia stolicy  (maj 2009) w technice stereoskopowej dla Fotoplastikonu Warszawskiego
Polski fotograf brytyjskiego pochodzenia Chris Niedenthal robi zdjęcia stolicy (maj 2009) w technice stereoskopowej dla Fotoplastikonu WarszawskiegoFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

W trakcie swojej kariery dokumentował najważniejsze przemiany w Europie Środkowej i Wschodniej lat 80. i 90. Teraz na nowo odkrywa swoje przepastne archiwum fotograficzne, niektóre ze zdjęć widząc po raz pierwszy. A pretekstem do rozmowy jest czwartkowe spotkanie w Instytucie Reportażu zatytułowane "doc! talks: Niedenthal". Rozmowa z Chrisem Niedenthalem i Grzegorzem Kosmalą z Instytutu Reportażu.

Słuchaj niezwykłych reportaży Polskiego Radia >>>

W programie również rozmowa Beaty Stylińskiej z Agatą Zubel przed jej koncertem w Filharmonii Narodowej i premierą spektaklu "Cabaret lunaire" w Opera Studio.

Program prowadził Piotr Kędziorek.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bądź jak Chris Niedenthal - rozstrzygnięcie konkursu i galeria fotografii

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2011 23:00
Zobaczcie, jak stan wojenny wyglądał w obiektywach polskich fotografów oraz fotoamatorów. I przystąpcie do naszego konkursu, którego datę zakończenia przesuwamy na poniedziałek 19 grudnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierestrojka oczami Ryszarda Kapuścińskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 21:08
W Muzeum Narodowym we Wrocławiu można już oglądać wystawę zdjęć słynnego reportażysty z jego podróży po terenach dawnego ZSRR.
rozwiń zwiń