Czyje jest miasto? Spotkanie z "Nowym Obywatelem"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 16:51
W tym roku w cyklu "Innymi słowy" przyglądamy się różnym środowiskom, skupionym wokół czasopism. Zaczęliśmy od "Nowego Obywatela".
Audio
  • Czyje jest miasto? Spotkanie z "Nowym Obywatelem" (Innymi słowy/Dwójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: pixabay/domena publiczna

Najnowszy numer pisma spogląda na miasto. Z redaktorami oraz współpracownikami "Nowego Obywatela" rozmawialiśmy o współczesnych modelach życia miejskiego. Spróbowaliśmy też odpowiedzieć na pytanie" "czyje jest miasto?".

***

Tytuł audycji: Innymi słowy

Prowadzą: Barbara Schabowska i Dominik Zdort

Goście: Remigiusz Okraska (redaktor naczelny "Nowego Obywatela"), Krzysztof Wołodźko (zastępca redaktora naczelnego "Nowego Obywatela"), Olga Drenda (współpracowniczka "Nowego Obywatela")

Data emisji: 13.01.2017

Godzina emisji: 21.30

mc/mz

Czytaj także

Zakaz handlu czy wolna niedziela? To wybór lokalny

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2016 13:00
- Jeśli miałyby być wprowadzane ograniczenia, to decyzja w tej sprawie powinna być rękach lokalnych wspólnot – powiedział Tomasz Krzyżak, zabierając głos w dyskusji o handlu w niedzielę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polak Polakowi wilkiem? "Zależy, kto to mówi"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2016 07:00
- Zamykamy się we własnych bańkach. Na Facebooku mamy znajomych, którzy podzielają nasze poglądy. To jest naturalny trend do tego, żeby nie narażać się na zderzenie z człowiekiem, który reprezentuje coś innego – powiedział w Dwójce prof. Mikołaj Cześnik z SWPS.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ile wolności w internecie? Obejrzyj debatę

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2016 15:08
Czy internet to rzeczywiście wolne forum wymiany myśli? Jeśli nie - czy powinien nim być? W audycji "Innymi słowy" dyskutowaliśmy o internetowych paradoksach związanych z potrzebą wolności i kontroli.
rozwiń zwiń