Polskie Radio
Section05
Artur Boruc

Klasyk jak za dawnych lat. Wielka stawka meczu Lech - Legia

Przed nami ligowy klasyk o nadspodziewanie dużą stawkę. Dla Lecha Poznań spotkanie z Legią ma wartość powrotu na pozycję lidera, a być może nawet odzyskania tytułu mistrza Polski. Legia po fatalnej jesieni, wiosną szybko nadrabia stracony dystans i na horyzoncie pojawił się nawet cień szansy na europejskie puchary.
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań Legia Warszawa SPORT Piłka nożna Ekstraklasa maciej skorża Artur Boruc

Szaleństwa Boruca. Bramkarz Legii uderzył rywala i operatora

Legia Warszawa uległa Warcie Poznań 0:1, notując rekordową 14. porażkę w sezonie. "Wojskowi" kończyli mecz w 10 po tym, jak Artur Boruc bezpardonowo zaatakował rywala, uderzając go w twarz. Na tym jednak nie koniec - w drodze do szatni golkiper Legii odepchnął również jednego z operatorów pracujących przy meczu. Były reprezentant Polski może zostać zawieszony za swoje zachowanie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Legia Warszawa Artur Boruc

TYLKO U NAS Tu jest futbolowy "trzeci świat”? Legię "fani" biją od lat

Mija drugi dzień od ataku kibiców Legii na jej piłkarzy, do jakiego doszło pod Legia Training Center w Książenicach. Pierwszy szok minął, czas zatem na wnioski. Kto jest winien, poza oczywiście samymi sprawcami, tej napaści, czy można było ją przewidzieć i jaka przyszłość czeka teraz ciągle aktualnego mistrza Polski?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa Dariusz Mioduski Artur Boruc

Legia lepsza od Jagiellonii. Jastrzębski: powrót Boruca kluczowy dla wygranej stołecznej drużyny

- Powrót Artura Boruca po kontuzji spowodował, że dziś znalazł się w składzie meczowym i widać było, jaki mobilizujący wpływ ma on na kolegów. Na pewno jego obecność okazała się jednym z kluczowych elementów wygranej Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok - relacjonował w Polskim Radiu 24 Filip Jastrzębski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Polskie Radio 24 Piłka nożna Artur Boruc Legia Warszawa Jagiellonia Białystok

TYLKO U NAS Burzliwe pożegnania z kadrą. Bywało i goło, i wesoło

Po piętnastu latach reprezentowania Biało-Czerwonych barw Łukasz Fabiański w sobotę doczeka się godnego pożegnania. Jest to dobra okazja do przypomnienia, często kontrowersyjnych, okoliczności w jakich z kadry odchodzili piłkarze stanowiący o jej sile.
Zobacz więcej na temat:  jerzy dudek Łukasz Fabiański Artur Boruc Zbigniew Boniek Kazimierz Deyna SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski łukasz piszczek Włodzimierz Lubański