Polskie Radio
Section05
Bartosz Kurek

Bartosz Kurek będzie trenował z Treflem Gdańsk

Bartosz Kurek, który rozwiązał kontratkt ze Stocznią Szczecin będzie uczestniczył w treningach Trefla Gdańsk. Atakujący jest już w Trójmieście i zostanie tutaj do czasu podpisania kontraktu z nowym klubem. Najlepszy siatkarz świata nie zagra w ligowych starciach Trefla, ale jeśli byłby w Gdańsku aż do meczu z ONICO Warszawa, powinien pojawić się na trybunach w roli kibica. 
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka PlusLiga Bartosz Kurek SPORT

Trener Brazylijczyków wychwala Ku-Ku

Trzeci tytuł Mistrzów Świata dla naszych siatkarzy to efekt doskonale poukładanego zespołu, którego grę zgodnie  nazwano w światowych mediach kompletną. Oddajemy hołd zarówno zespołowości jak i koncepcjom sztabu trenerskiego, ale nie ukrywamy, że na pierwszy plan wybił się nasz atomowy duet "Ku-Ku" czyli Bartosz Kurek i Michał Kubiak, których można nazwac architektami sukcesu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkarskie MŚ 2018 Siatkówka Bartosz Kurek

Veni, vidi, vici. Bartosz Kurek uwierzył i odmienił grę swoją oraz kadry

Cztery lata temu wypadł ze składu w ostatniej chwili i nie poznał smaku mistrzostwa, w niedzielę zajął miejsce Mariusza Wlazłego i rozbił Brazylijczyków. Zaprzeczył wszelkim przypisywanym mu etykietkom, a odbierając nagrodę MVP wyraźnie zadedykował to wyróżnienie kolegom z drużyny. Oto Bartosz Kurek, którego postawa była decydująca dla zdobycia tytułu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Bartosz Kurek Siatkarskie MŚ 2018