Polskie Radio
Section05
Lechia Gdańsk

Ekstraklasa: Lechia - Arka najlepszą reklamą? "Fantastyczne widowisko"

- Zwykle mówi się, że zespół źle reaguje na straconą bramkę, a my dzisiaj gorzej zareagowaliśmy na zdobytą bramkę. Później coś się zacięło (...) i straciliśmy gola. Na szczęście zmiany pozwoliły nam przywrócić rytm. Byliśmy świadkami, nie boję się tego powiedzieć, fantastycznego widowiska - powiedział po derbach Trójmiasta Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk. 
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna Lechia Gdańsk Arka Gdynia SPORT

EKSTRAKLASA Lech wydał komunikat. Mecze w Poznaniu bez kibiców gości

Władze Lecha Poznań wydały komunikat po skandalicznych wydarzeniach, jakie na stadionie przy ul. Bułgarskiej miały miejsce w niedzielę podczas meczu "Kolejorza" z Lechią Gdańsk (2:0). W związku z rzucaniem przez fanów gdańszczan rac w kierunku sektora kibiców gospodarzy oraz na murawę Lech nie przyjmie zorganizowanych grup kibiców gości przez trzy najbliższe ligowe mecze, w tym w czasie hitowego pojedynku z Legią Warszawa. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Lech Poznań Lechia Gdańsk Piłka nożna

EKSTRAKLASA Stokowiec krytykuje sędziego. "Karne za trzepot motyla"

Trener piłkarzy Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie był zadowolony z remisu swojej drużyny w wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław (2:2) w 21. kolejce Ekstraklasy. Szkoleniowcowi nie spodobała się zwłaszcza decyzja sędziego Tomasza Musiała o podyktowaniu rzutu karnego dla gospodarzy. - Za chwilę trzepot skrzydeł motyla sprawi, że będzie rzut karny - ironizował na pomeczowej konferencji prasowej.  
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Lechia Gdańsk śląsk wrocław