X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Liban

MSZ: Iranowi przekazano założenia konferencji w Warszawie

- Stoimy na stanowisku, że społeczność międzynarodowa ma prawo do dyskutowania różnych problemów regionalnych i globalnych, a Polska – do współorganizowania konferencji, której celem jest wypracowanie płaszczyzny działań na rzecz stabilności i dobrobytu regionu Bliskiego Wschodu – brzmi oświadczenie polskiego resortu spraw zagranicznych. 
Zobacz więcej na temat:  Bliski Wschód Syria Rosja Iran Izrael Liban Hezbollah POLSKA

"Godność, wiara we własne siły". Praca dla uchodźców z Syrii

Część syryjskich uchodźców w Libanie sama na siebie zarabia. W ramach specjalnego programu ONZ są oni zatrudniani do prac społecznych. W ten sposób nie tylko zyskują samodzielność, ale poprawiają sytuację lokalnej społeczności, która gości ich u siebie. W programie "Cash for Work" uczestniczy też działające w północnym Libanie Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.
Zobacz więcej na temat:  Liban Syria ŚWIAT

"Przekażemy 10 mln dolarów na pomoc syryjskim uchodźcom"

Przekazanie 10 mln dolarów na budowę domów modułowych dla syryjskich uchodźców w Libanie zadeklarował przebywający z wizytą w Bejrucie premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, polski rząd chce zwiększać nakłady na pomoc humanitarną dla uchodźców, którzy musieli uciekać z terenów wojennych, a którzy zarazem chcą pozostać w bezpiecznym miejscu położonym najbliżej swojego kraju.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Liban Mateusz Morawiecki premier

Morawiecki w Libanie. Syryjscy uchodźcy czekają na pomoc

Pieniądze na czynsz, edukacja i opieka medyczna - taką pomoc dostają syryjscy uchodźcy w Libanie od polskich organizacji. Przy granicy z Syrią działa głównie Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, które od sześciu lat zapewnia uciekinierom dach nad głową. Projekty PCPM, finansowane również z budżetu polskiego rządu, odwiedza właśnie premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Liban Syria Mateusz Morawiecki