Polskie Radio
Section05
atak

Eksplozja w Bejrucie, wielu zabitych i rannych. MSZ: nie ma informacji, że ucierpieli Polacy

W eksplozji w porcie w Bejrucie zginęło kilkadziesiąt osób, tysiące są rannych. W wielu punktach miasta powstały rozległe zniszczenia, władze rozważają wprowadzenie stanu wyjątkowego. - Na razie brak jest informacji, by w wyniku eksplozji zostali poszkodowani Polacy - taką informację przekazało Polskiemu Radiu Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Bliski Wschód Liban Bejrut wybuch atak pożar

"Na konferencję to się trzeba umieć wpie*****ć". Nitras odpowie za skandaliczne zachowanie?

Zachowanie posła Sławomira Nitrasa powinno być napiętnowane, bo ocierało się nawet o kodeks karny, a nie tylko sprawy czysto dyscyplinarne - stwierdził poseł PiS Jacek Świat, członek sejmowej komisji etyki. Czy parlamentarzysta Koalicji Obywatelskiej poniesie konsekwencje?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm Sławomir Nitras Sebastian Kaleta Warszawa atak kampania wyborcza Rafał Trzaskowski

TYLKO U NAS "Znamy jego imię i nazwisko". Zaatakowany działacz PiS o ujęciu sprawcy

- Sprawca został złapany. Wywodzi się ze środowiska, które z nami walczyło, jeśli chodzi o nadanie szkole w Czarnem imienia Danuty Siedzikówny "Inki". Widać to, co kiedyś powiedział bard Andrzej Kołakowski, że to walka trzeciego pokolenia UB z trzecim pokoleniem AK - podkreślił w Polskim Radiu 24 działacz PiS Mariusz Birosz. W ten sposób odniósł się do zniszczenia tablicy pamiątkowej poświęconej Żołnierzom Wyklętym oraz do ataku na siebie i swoją rodzinę. 
Zobacz więcej na temat:  PiS Prawo i Sprawiedliwość atak mowa nienawiści polityka pomorskie policja POLSKA Tadeusz Płużański