X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Panama

Rejs Niepodległości. Darem Młodzieży dookoła świata

20 maja 2018 roku Dar Młodzieży wypłynie w długi rejs. Wśród załogi żaglowca znajdą się laureaci konkursu Rejs Niepodległości. Na czas Światowych Dni Młodzieży żaglowiec przybije do Panamy. O konkursie oraz samym rejsie powiedzieli w "Czterech porach roku" Monika Burczaniuk z Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Sródlądowej oraz prof. Henryk Śniegocki z Akademii Morskiej w Gdyni.  
Zobacz więcej na temat:  Marta Januszewska Światowe Dni Młodzieży Gdynia Panama

Wiceprezydent USA z wizytą w Ameryce Łacińskiej

Mike Pence, wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, wyruszył w kilkudniową podróż po Ameryce Łacińskiej. W niedzielę przybył do stolicy Kolumbii - Bogoty. Jakie znaczenie ma ta latynoamerykańska wyprawa w kontekście nieustającego napięcia na linii USA-Korea Północna? Jak wpłynie na kryzys w Wenezueli? Do tych tematów odniósł się w magazynie „Świat w powiększeniu” Lech Miodek, wieloletni ambasador w krajach Ameryki Łacińskiej.
Zobacz więcej na temat:  USA Kolumbia Chile Argentyna Panama

Harcerze z Polski jadą do Panamy

Prezydent Panamy Juan Carlos Varela jest zachwycony profesjonalizmem Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej. Widział jego działania podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, teraz zaprosił druhny i druhów do podobnej służby w swoim kraju. Za dwa lata Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Panamie.
Zobacz więcej na temat:  Światowe Dni Młodzieży harcerstwo Panama pomoc ŚWIAT aktualności katolickie