Polskie Radio
Section05
Rafał Bała

Sztangista Szymon Kołecki

- W Sydney nie byłem w życiowej formie, ale pracowałem na życiowych obciążeniach. Podczas treningów był taki tydzień, w trakcie którego trzykrotnie, w różne dni, dźwigałem ciężar równy rekordowi świata lub większy. Obserwując moich przeciwników, byłem pewny, nie mają ze mną szans, że jestem mocniejszy, być może to doprowadziło do rozluźnienia, które skończył się kontuzją - mówił w Polskim Radiu 24 Szymon Kołecki.   
Zobacz więcej na temat:  Rafał Bała Szymon Kołecki

Sportowcy z Wojska Polskiego. Żołnierze zdobywają medale na największych imprezach

Wojsko Polskie przyjmuje w swoje szeregi coraz więcej sportowców, a ci odpłacają się znakomitymi wynikami. W Centralnym Wojskowym Zespole Sportowym trenują przedstawiciele aż 26 dyscyplin. Takich jak lekkoatletyka, kajakarstwo, pływanie, zapasy, strzelectwo, pięciobój nowoczesny, szermierka, łyżwiarstwo, a nawet żeglarstwo i ratownictwo wodne. Jakie osiągają sukcesy?
Zobacz więcej na temat:  Daniel Wydrych Rafał Bała Wojsko Polskie Anna Kiełbasińska Marika Popowicz Aleksandra Mirosław PKOl Radosław Piesiewicz

Wielki finał 80. Tour de Pologne. Studio Wyścigu w Programie 1 [POSŁUCHAJ]

Kolarski wyścig Tour de Pologne wygrał w tym roku Słoweniec Matej Mohorič z grupy Bahrain - Victorious, który w końcowym zestawieniu wyprzedził o sekundę Portugalczyka Joao Almeidę (UAE Team Emirates) oraz o 17 sekund - Kwiatkowskiego. W czołowej dziesiątce uplasował się także Rafał Majka. Wydarzenia z całego wydarzenia i jego ostatniego etapu podsumowaliśmy na antenie Jedynki w specjalnym Studiu Wyścigu. 
Zobacz więcej na temat:  Kolarstwo Tour de Pologne Rafał Bała

Kalejdoskop sportowych legend - Tomasz Majewski

Dwa złote medale olimpijskie, srebro na mistrzostwach świata, złoto i brąz na mistrzostwach Europy i kilka rekordów Polski - to tylko część osiągnięć kulomiota Tomasza Majewskiego. Słynny polski lekkoatleta i wielokrotny reprezentant Polski wspomina w Polskim Radiu 24, w rozmowie z Rafałem Bałą, swoje sportowe początki, drogę do największych lekkoatletycznych laurów i wskazuje na swoje największe zawodowe osiągnięcie.
Zobacz więcej na temat:  Cezary Gurjew Rafał Bała Lekkoatletyka

"Z głową w górach". W weekend Jedynka i Trójka zapraszają do Zakopanego

W dniach od 13 do 15 stycznia Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka zapraszają na plenerowe audycje z zimowej stolicy Polski – Zakopanego. Podczas tegorocznych ferii publiczny nadawca rusza z cyklem „Z głową w górach”, w ramach którego dziennikarze będą odwiedzać popularne górskie miejscowości.
Zobacz więcej na temat:  Zakopane Podhale W POLSKIM RADIU Marcin Kusy Muzyczna Jedynka Roman Czejarek Andrzej Grabowski Piotr Firan Tomasz Miara Rafał Bała

Katarzyna Niewiadoma w kolarskich mistrzostwach świata. "W sporcie trzeba mieć szczęście"

W Polskim Radiu 24 Paulina Brzeźna Będkowska oraz Wacław Skarul mówili na temat kolarskich mistrzostw świata. Ponadto w audycji "Magazyn sportowy" z Rafałem Bałą rozmawialiśmy również o mistrzostwach świata siatkarek i przeanalizowaliśmy, co wiemy o reprezentacji Polski po pierwszym grupowym meczu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Andrzej Grabowski Kolarstwo rower Rafał Bała

Pekin 2022 od kuchni. Gurjew: nie wychodzimy poza specjalną bańkę

Zamknięta bańka, codzienne testy na COVID-19 i obawy przed robieniem zbyt odważnych zdjęć. Tak wygląda od kuchni praca dziennikarzy obsługujących Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Szef ekipy Polskiego Radia Cezary Gurjew i Rafał Bała opowiadają w Jedynce o kulisach igrzysk w Chinach. - Możemy stresować się, że nie wylecimy, bo jesteśmy codziennie badani - zdradza Cezary Gurjew.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Cezary Gurjew Rafał Bała igrzyska olimpijskie Pekin 2022