Polskie Radio
Section05
Grzegorz Nowaczyk

Polska przegrywa z Holandią w Lidze Narodów. Jak grali nasi?

Polacy przegrali na PGE Narodowym w Warszawie z Holendrami 0:2 (0:1) w 5. kolejce najwyższego poziomu piłkarskiej Ligi Narodów. W 14. minucie trafił Cody Gakpo, a w 60. Steven Bergwijn. W "Magazynie sportowym" Polskiego Radia 24 rozmowa o meczu Polska-Holandia oraz o szansach naszej reprezentacji na utrzymanie się w najwyższej dywizji Ligi Narodów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Tomasz Kowalczyk

Mistrzostwa Świata w siatkówce. Ireneusz Mazur komentuje przebieg turnieju

W piątek rozpoczęły się mistrzostwa świata w siatkówce. W dotychczas rozegranych meczach broniący tytułu polscy siatkarze pokonali w Katowicach Bułgarów 3:0 (25:12, 25:20, 25:20). Dia biało-czerwonych był to pierwszy mecz grupy C. Przebieg turnieju i mecze polaków komentował w Polskim radiu 24 były trener reprezentacji Polski w siatkówce Ireneusz Mazur.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka mistrzostwa świata

Czy taka impreza ma sens? Krzysztof Kuzak o multidyscyplinarnych mistrzostwach Europy

Krzysztof Kuzak powiedział, że na multidyscyplinarnych mistrzostwach Europy w Monachium "w sumie jest 12 dyscyplin". - Pierwsze takie zawody zorganizowano cztery lata temu w Glasgow i w Berlinie, czyli wtedy dwa miasta były gospodarzami takich multidyscyplinarnych zawodów i już wtedy zastanawiano się czy taka impreza ma sens - zaznaczył dziennikarz sportowy. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Niemcy Monachium SPORT Lekkoatletyka ME Monachium 2022 Krzysztof Kuzak inne dyscypliny ME Monachium 2022 lekkoatletyka