Polskie Radio
Section05
jesienne porządki

Jesień tuż… tuż… Co warto sprawdzić w swoim samochodzie?

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wakacje już za nami, a wrzesień to ostatnia szansa na ciepłe dni, ale też doskonały czas na przygotowanie samochodu do kolejnej pory roku. Jak zatem zadbać o nasze auto przed zbliżającą się jesienią? 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 jesień jesienne porządki pory roku poradnik warsztat naprawa samochodu

Liście - sprawa jesienna. Grabić czy nie grabić?

Dzięki liściom zalegającym na ziemi zwiększyć się może bioróżnorodność danego obszaru, korzystają z nich także ptaki, a zimą - mieszkają w nich jeże. Do tego liście tworzą doskonałą warstwę ochronną dla gleby i roślin. - Rozumiemy to i pozostawiamy liście na trawie - mówiła Joanna Kotyniak-Gnot z Zarządu Zieleni Miejskiej w Rybniku.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Piotr Firan jesień jesienne porządki Anna Depczyńska ekologia