Polskie Radio
Section05

reprezentacja Polski

Plan na Argentynę? Zatrzymać Messiego i nie dostać kartki

Mateusz Wieteska, Szymon Żurkowski i Damian Szymański odpowiadali na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej reprezentacji Polski. W środę Biało-Czerwoni zmierzą się z Argentyną w swoim ostatnim meczu grupy C. - Zawodnicy na ławce również uważają na to, by nie gestykulować zbyt mocno i nie dostać kartki, bo to może mieć znaczenie w rozrachunku końcowym - przyznał obrońca Clermont.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Argentyny

"Spokojnie, to tylko Katar". Komentarze po meczu z Arabią

Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W sobotę 26 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Arabia Saudyjska, odbyło się wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem był Daniel Wydrych z radiowej Jedynki. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 SPORT Piłka nożna reprezentacja Meksyku

Arabia Saudyjska pokonana! Biało-Czerwoni blisko awansu

Reprezentacja Polski pokonała Arabię Saudyjską 2:0 w rozegranym w Ar-Rajjan meczu drugiej kolejki grupy C piłkarskich mistrzostw świata. Gole dla Biało-Czerwonych zdobyli Piotr Zieliński i Robert Lewandowski, a Wojciech Szczęsny obronił rzut karny! 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Arabii Saudyjskiej mistrzostwa świata fifa Piotr Zieliński wojciech szczęsny Robert Lewandowski Czesław Michniewicz matty cash Grzegorz Krychowiak Arkadiusz Milik Krzysztof Piątek

Lewandowski wzruszony po wygranej. "Spełnienie marzeń"

- Jestem napastnikiem i chcę strzelić gola, by pomóc drużynie - mówił na antenie "TVP Sport" Robert Lewandowski, kapitan kadry. Reprezentacja Polski wygrała z Arabią Saudyjską 2:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze. Biało-Czerwoni w ostatnim spotkaniu zagrają z Argentyną.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata fifa reprezentacja Arabii Saudyjskiej Robert Lewandowski

Szczęsny zatrzymał Saudyjczyków. "Moje lagi są precyzyjne"

- Analizowaliśmy karne. Wiedziałem, że czeka na ruch bramkarza. Nabrał się. Fajnie - mówił na antenie "TVP Sport" Wojciech Szczęsny, który obronił rzut karny. Reprezentacja Polski wygrała z Arabią Saudyjską 2:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze. Biało-Czerwoni w ostatnim spotkaniu zagrają z Argentyną.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata fifa reprezentacja Arabii Saudyjskiej wojciech szczęsny

Arabia pokonana. Zamurowana bramka i konkrety w ataku OCENY

Za kadencji Czesława Michniewicza Polacy w najważniejszych meczach nie tracą bramek. Tak było ze Szwecją, Walią, Meksykiem, a teraz z Arabią Saudyjską. Na szczęście tym razem dołożyliśmy jeszcze konkrety w ofensywie i po dwóch meczach katarskiego mundialu mamy na koncie cztery punkty. To był - wreszcie - udany występ naszych na mistrzostwach. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami jakie wystawiliśmy Biało-Czerwoni.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Arabii Saudyjskiej

Michniewicz tonuje nastroje. "Cztery punkty nic nie dają"

- Cieszymy się bardzo, że sprawiliśmy tyle radości naszym kibicom. Piękna chwila. Cztery punkty niczego nie rozwiązują - mówił na antenie "TVP Sport" selekcjoner Czesław Michniewicz. Reprezentacja Polski wygrała z Arabią Saudyjską 2:0 w swoim drugim meczu mistrzostw świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze. Biało-Czerwoni w ostatnim spotkaniu zagrają z Argentyną.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata fifa reprezentacja Arabii Saudyjskiej