WOŚP w Mandali

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2010 12:51
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele imprez, w tym Warsaw First Aid w stołecznym klubie Mandala.

W najbliższą niedzielę już po raz osiemnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele imprez, w tym Warsaw First Aid w stołecznym klubie Mandala.

Od godziny 15:00 w klubie Mandala (ul. Emilii Plater 9/11, Warszawa) będzie można posłuchać koncertów i występów DJskich. Ponad 20 artystów, którzy zagrają to zjednoczona siła warszawskiej sceny muzycznej oscylującej wokół reggae. Artyści jednogłośnie zdecydowali się pomóc Jurkowi Owsiakowi w tegorocznej akcji.

Klub Mandala to swego rodzaju ambasada warszawskiego reggae. Imprezy w tym klimacie odbywają się tam praktyczne przez cały tydzień. Stąd zrodził się pomysł by wszystkich muzyków zaprosić tego dnia w jedno miejsce. W klubie pojawią się takie ekipy jak Tisztelet, Soundz Of Freedom, 6T’s Club, Yes Lion! Soundsystem oraz DJe Krzaku, Youthman i Drivah grający reggae, dancehall i ska. Dodatkową atrakcją wieczoru będą m.in. DJe Kwazar, Fizyk, Fatal i Simon Sayz, którzy podgrzeją atmosferę grając jungle, brekbeat i dubstep.

Impreza nie jest biletowana, ale każdy gość na wejściu zobowiązany jest do zasilenia dowolną kwotą puszki WOŚPu. Koncerty potrwają do późnych godzin nocnych a podczas wieczoru odbędą się także licytacje cegiełek i gadżetów. Warto przypomnieć, że pieniądze zebrane na XVIII finale WOŚP zostaną wykorzystane do walki z chorobami onkologicznymi u najmłodszych.

Czytaj także

Owsiak dostanie na Ukrainie order

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2010 08:24
Ukraińcy postanowili skopiować akcję WOŚP i odnieśli wyjątkowy jak na ten kraj sukces. A Kościół Prawosławny da Owsiakowi order.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaczynamy grać na dwóch biegunach

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2009 07:44
10 stycznia 2010 odbędzie się 18 (dorosły) finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blisko million złotych zebrała WOŚP w akcji STOP POWODZIOM!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2010 18:28
W niedzielę od rana w kilkuset miejscach w całym kraju, można było spotkać specjalne sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woodstock - wszystko gra

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2010 18:50
Jak szacują organizatorzy, w imprezie bierze udział ponad 300 tysięcy osób.
rozwiń zwiń