Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Czwórka w Kątach Rybackich

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 10:03
1 i 2 sierpnia na plaży w Kątach Rybackich rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Nasi dziennikarze pojawią się na miejscu, by relacjonować to wyjątkowe wydarzenie, a Czwórka objęła je swoim patronatem.
Materiały promocyjne
Materiały promocyjneFoto: Czwórka

Dolnośląskki festiwal biegów górskich terzoni 1200.jpg
Czwórka na Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich. "Tu liczy się atmosfera"

Jest to najważniejsza impreza z zakresu sportowego ratownictwa wodnego, rozgrywana w sezonie letnim. Najlepsi w kraju ratownicy rywalizują w widowiskowych i wymagających konkurencjach z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, będących symulacją rzeczywistych akcji ratunkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ "PlenAirowe" audycje Czwórki >>>

W ramach Mistrzostw, podczas dwóch dni rywalizacji w duchu fair play, rozegranych zostanie 10 konkurencji (6 indywidualnych oraz 4 zespołowe), w tym wyścigi na deskach ratowniczych i SUPach, wyścigi łodzi wiosłowych, akcja z pasem ratowniczym oraz konkurencje pływackie i biegowe.
Na relacje Patryka Kuniszewicza z tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy 1 i 2 sierpnia. Na żywo nadawać będziemy z Kątów Rybackich w sobotniej audycjach "Pasjonauci" (sob., godz. 11.45) i "Muzyczne Biuro Podróży" (sob., godz. 16.45), a także w "Wiadomościach Radiowej Czwórki" po godz. 13. u 14.
Materiały promocyjne Materiały promocyjne
W niedzielę na relacje zapraszamy w programach "Co was kręci" (ndz., godz. 11.15), "Sztuka jedzenia" (ndz., godz. 13.45), a także w "Wiadomościach Radiowej Czwórki" po godz. 13. i 15.
Organizatorami Mistrzostw są: Fundacja Rescuehouse, Gmina Sztutowo, Ratownictwo Wodne Filip Orłowski. Patronat medialny nad zawodami objęła radiowa "Czwórka", która na żywo relacjonować będzie zmagania polskiej czołówki sportowego ratownictwa wodnego.
ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>
***
mat. pras./kd

Czytaj także

Płytka wyobraźnia. Jak cieszyć się urlopem bezpiecznie?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 14:37
Statystycznie każdego roku topi się w Polsce około pół tysiąca ludzi. Do tragedii najczęściej dochodzi na terenie niestrzeżonych kąpielisk i po wypiciu alkoholu. Ratownicy apelują - kąpmy się tam, gdzie jest bezpiecznie i róbmy to z rozsądkiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik z zachowaniem ostrożności. Z bliskimi i na odludziu

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2020 13:00
Łąka, dzika plaża, obrzeża górskich szlaków - te miejsca wydają się idealne na piknik w czasach koronawirusa. O tym, gdzie znaleźć je w Polsce, opowiadają autorzy bloga Polska po godzinach i Korpopirania.pl
rozwiń zwiń