"Rusz się!" - trwa nowy konkurs Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 12:12
Zapraszamy do wspólnej zabawy - w "Stacji Nauka" trwa wyjątkowy konkurs dla amatorów sportu. Do wygrania atrakcyjne nagrody. 
Piotr Galus
Piotr GalusFoto: Arch. pryw.

mikrofon radio studio czwórka 1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Konkursy Czwórki

W audycji "Stacja Nauka" wystartował konkurs pod hasłem "Rusz się". Pracujesz albo uczysz się zdalnie? Większość dnia spędzasz siedząc na kanapie? Ta zabawa jest właśnie dla Ciebie!

Przerwij monotonię i zrób coś dla zdrowia. Wstań, zrób głośniej Czwórkę i wykonajmy wspólnie 30 pajacyków. Gotowi? 3, 2 , 1 start! 

Czytaj także:

A teraz szybko chwyć telefon i zrób fotkę i udowodnij nam, że wstałeś i zrobiłeś pajacyki. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy zestawem gadżetów fitness od Training showroom - sklepu ze sprzętem treningowym". Czekają maty, piłki, skakanki, ciężarki i gumy oporowe.

Wyślij zdjęcie na adres konkurs@polskieradio.pl i zgarnij nagrody.

ZOBACZ WIĘCEJ Regulamin konkursu >>>

Piotr Galus/fot. arch. pryw. Piotr Galus/fot. arch. pryw.

Autorem i pomysłodawcą jest Piotrek Galus, który od 16 listopada do 3 grudnia - od poniedziałku do czwartku - będzie namawiał do wstania z kanapy czy z krzesła w naszym domowym biurze i "ruszenia się". 

Posłuchaj także:

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Weganizm, efekt aureoli i rap w języku miłości - słuchaj nas w czwartek

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2020 13:03
Sprawdzimy, co warto jeść, by sobie nie zaszkodzić, dlaczego warto uczyć się języków poprzez muzykę, czym jest "efekt aureoli" i dlaczego nie należy trzymać nogi na sprzęgle podczas jazdy autem. A Kuba Chuptyś swój "Pogłos" poświęci najnowszemu albumowi Big Seana - Detroit 2.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joga na trawie - "PlenAirowe" wyzwanie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 13:09
Zaprosiliśmy Was na stołeczną Kępę Potocką, by wspólnie uprawiać jogę na trawie. Udowadniamy, że warto bawić się i ćwiczyć jednocześnie, a przy tym zadbać o kondycję i zdrowie. - Joga to nie tylko sport, ale styl życia i filozofia, którą warto poznać i praktykować - mówiła joginka Olga Butkiewicz. 
rozwiń zwiń