Fit-Lovers: małymi krokami szybciej dojdziesz do celu

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 14:00
- Żeby trening sprawiał przyjemność potrzeba nowych bodźców. Czasami wystarczy włączyć do treningu maszyny, a czasami warto iść na spacer i poćwiczyć na drążkach w plenerze - opowiadają autorzy bloga "Fit-Lovers".
Fit Lovers
Fit LoversFoto: czwórka

Goście Czwórki przekonują, że zmiany w życiu należy wprowadzać "małymi kroczkami". - To najlepsza strategia, zwłaszcza, że za każdym efektem stoi ciężka praca. Cierpliwośc i wytrwałość to też zawsze się opłaca - mówią goście.

Czytaj także
lara gessler 1200.JPG
Lara Gessler: jem więcej, ćwiczę mniej, wyglądam lepiej

Trenerzy tłumaczą także zasady właściwej suplementacji. - Jak sama nazwa wskazuje suplementy są uzpełnieniem diety, a nie jej bazą. Podstawą są zdrowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna. My korzystamy głównie z witamin i mierałów, a od czasu do czasu serwatka z mleka - wyjaśnia Pamela Stefanowicz.

Na czym polega filozofia "el wariato" i kto może dołączyć do tego grona? Jak zachęcić dzieciaki do uprawiania sportu? I czy trenerzy sami potrzebują trenerów? O tym m.in. w nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz (autorzy bloga "Fit-Lovers") 

Data emisji: 28.10.2017

Godzina emisji: 10.15

kul

Czytaj także

Aktywność w ciąży. "Ćwicz, będzie ci łatwiej!"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 12:05
- Ćwicząc w ciąży, poprawiamy swoje samopoczucie. Tu nie chodzi o robienie kraty na brzuchu, tylko o poruszanie się. Taki trening pomaga przygotować się do porodu i szybciej wrócić do formy "po" - przekonuje Anna Dziedzic, blogerka i instruktorka fitness.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pierwszy raz na siłowni. Jak przełamać wstyd?

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2017 11:40
Jak się okazuje, to uczucie nie jest obce, zwłaszcza kobietom. - Rozwiązaniem może być trener personalny albo doświadczona koleżanka, która wprowadzi nas w ten świat - przekonują instruktorki - Agata Dąbrowska i Kasia Bigos.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Budowanie masy mięśniowej - jak nie popełnić błędu?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 14:31
Jesień to świetny czas, by zacząć pracować nad swoimi mięśniami. Trzeba to robić z głową, bo wystarczy jeden błąd, by zaprzepaścić efekty tygodni treningów. - Niezbędne są odpowiedni program treningowy i dieta - podkreślał Jan Słoniewicz, trener osobisty.
rozwiń zwiń