X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Kołodziejczyk: największa satysfakcja jest wtedy, kiedy jest trudno

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 13:40
"Zamieć" to pierwszy w Polsce 24-godzinny Górski Ultramaraton Zimowy rozgrywany na Skrzycznem w Szczyrku. Zadaniem zawodników jest pokonanie jak największej ilości pętli: Baza - Skrzyczne - Baza w 24 godziny. Każda pętla ma długość 13,5 km. 
Audio
  • Michał Kołodziejczyk opowiada o 24-godzinnym maratonie górskim "Zamieć" (Rozbiegani/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lopolo/Shutterstock

Wygra ten, komu w ciągu doby uda się zrobić najwięcej okrążeń, choć, jak przekonuje organizator, w biegu najważniejsza jest dobra zabawa. - Imprez biegowych jest w Polsce dużo. Chcemy, żeby nasza została przez uczestników zapamiętana, jako fajna przygoda - mówił organizator biegu Michał Kołodziejczyk z Fundacji Aktywne Beskidy.

- Kilka lat temu zdecydowaliśmy na zorganizowanie tego maratonu, bo naszym zdaniem na biegowej mapie Polski brakowało trasy, która byłaby dla zawodników prawdziwym wyzwaniem. "Zamieć" naprawdę daje w kość i jednocześnie przynosi na mecie dużo więcej satysfakcji - opowiadał. 

Rywalizacja rozpocznie się 25 stycznia i będzie trwała 24 godziny (od godz. 13.00 do godz. 13.00). 

Jak ukończyć maraton z jak najlepszym czasem? Jakie utrudnienia czekają zawodników na trasie? Czy to prawda, że to jedna z najtrudniejszych tras biegowych w Polsce i czym różni się od swojej letniej wersji - maratonu "Pozor"? Ile pętli należy przebiec, żeby bieg został uznany za zaliczony? M.in. o tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Michał Kołodziejczyk (Fundacja Aktywne Beskidy)

Data emisji: 19.01.2018

Godzina emisji: 10.16

ac/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Samsung Irena Woman's Run - kobiece święto biegania

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 11:37
Samsung Irena Women's Run to wyjątkowy bieg tylko dla kobiet, którego patronką jest sama Irena Szewińska. - To fajna forma spotkania ze znajomymi, ale przede wszystkim dobry sposób sprawdzenia swoich predyspozycji do biegania - opowiadała w Czwórce Aleksandra Mądzik, biegaczka i blogerka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reebok Ragnar White Cliffs. Czwórka w biegu po białych klifach Anglii

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 13:22
Reebok Ragnar White Cliffs to ponad 270 km wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii do przebycia, ponad 24 godziny rywalizacji. W biegu wziął udział nasz dziennikarz Piotr Galus, który relacjonował na antenie Czwórki wydarzenia z trasy, ale nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chce pomóc, przebiegając 1000 km przez pustynie świata

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2018 12:40
Marek Rybiec, na co dzień związany z sektorem inwestycji finansowych, podjął się niezwykłego wyzwania: chce do końca roku przebiec 4 pustynie na 4 kontynentach.
rozwiń zwiń