Antyporadnik: jak się nie najeść podczas wakacji?

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 18:14
W wakacyjnym antyporadniku sprawdzamy, jak skutecznie zepsuć sobie letnią labę. Tym razem o to, jak się nie najeść podczas urlopu, zapytała Marta Hoppe.
Audio
  • Wakacyjny antyporadnik - jak się nie najeść? (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Maridav

miłość para liczby 1200.jpg
Miłość nie istnieje. To tylko chemia w mózgu

Bawole jaja, móżdżki, oczy, karaluchy czy zupa z węża - to przysmaki w różnych częściach świata. Jak poradzili sobie z taką regionalną kuchnią słuchacze Czwórki? - W Laosie jadłam szczury. Sprzedały nam je kobiety, które podbiegły do autobusu, którym jechaliśmy. I przyznam, ze najbardziej smakowały mi… serduszka - wspominała jedna z słuchaczek.

Czym jeszcze podczas urlopów zaskakiwani byli nasi słuchacze i jak radzili sobie z takimi kulinarnymi frykasami? O tym w nagraniu wakacyjnego anrtyporadnika.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Majchrzak

Przygotowała: Marta Hoppe

Data emisji: 30.06.2017

Godzina emisji: 14.08

Czytaj także

Chia, algi, jagody goji - wprowadź do diety nową jakość

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 15:06
Jarmuż, komosa ryżowa, olej lniany, algi, jagody goji czy czosnek - moda na zdrowe gotowanie trwa, więc te składniki coraz częściej lądują na naszych stołach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Warzywa i owoce. Powinniśmy jeść aż 5 porcji dziennie?

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 16:00
Eksperci do spraw prawidłowego żywienia alarmują - jemy za mało warzyw i owoców. Blisko jedna trzecia dzieci w Polsce, w wieku od 1 roku do 3 lat, nie spożywa codziennie warzyw. Tylko, czy warzywa i owoce w dużych ilościach są na pewno zdrowe?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płytka wyobraźnia. Jak cieszyć się urlopem bezpiecznie?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 14:37
Statystycznie każdego roku topi się w Polsce około pół tysiąca ludzi. Do tragedii najczęściej dochodzi na terenie niestrzeżonych kąpielisk i po wypiciu alkoholu. Ratownicy apelują - kąpmy się tam, gdzie jest bezpiecznie i róbmy to z rozsądkiem.
rozwiń zwiń