"Czwórka idzie na studia" w Toruniu. UMK liczy na absolwentów

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 15:30
Program Absolwent UMK wspiera inicjatywy absolwentów i szuka aktywnych osób, które chcą się zaangażować w budowanie absolwenckiej społeczności.
Audio
  • "Czwórka idzie na studia" w Toruniu. Programy dla absolwentów i nie tylko (Dajesz radę/Czwórka)
Czwórka idzie na studia w Toruniu
"Czwórka idzie na studia" w ToruniuFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

Czasem bardzo trudno nam opuścić mury uczelni. Tęsknimy za ludźmi, miejscem i studenckimi imprezami. Okazuje się, że absolwenci mogą dalej działać! Ci na UMK w Toruniu organizowane są biegi z książką, dyplomatoria, gry rowerowe czy grawitacje. Ale nie tylko. - Program "Absolwent UMK" to oferta budowana od osiemnastu lat wyłącznie dla osób, które ukończyły naszą uczelnię - uzyskały tytuł licencjata, magistra, inżyniera, doktora, ale także absolwenci studiów podyplomowych - opowiadała w rozmowie z Czwórką Kinga Nemere-Czachowska. - Uczelnia chce utrzymywać kontakt ze swoimi studentami, zależy nam na tym, by budować więź i utrzymywać ją. Dlatego ta oferta jest bardzo różnorodna i budowana tak, by każdy znalazł w niej coś dla siebie, nawet jeśli po ukończeniu studiów młodzi ludzie nierzadko opuszczają Toruń.

czwórka idzie na studia wójcik 1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ "Czwórka idzie na studia" - tak było w Lublinie

W programie wyplataliśmy także łapacze snów, zdradziliśmy też jak dbać o urodę i biegaliśmy z książką. Piotr Galus przeprowadził także trening dla słuchaczy Czwórki, i zdradził, jakie ćwiczenia przeprowadzać powinni ludzie, którzy dużo czasu spędzają na siedząco. 

Więcej o aktywnych absolwentach w nagraniu "Dajesz Radę" prosto z Torunia.

ZOBACZ TAKŻE "Czwórka idzie na studia". Jesteśmy w Toruniu >>>

Graf. Czwórka Graf. Czwórka

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Data emisji: 4.12.2019

Godzina emisji: 14.07

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chcesz zostać morsem? "To daje niesamowitą energię"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 12:00
Czapka, rękawiczki, buty neoprenowe, a przede wszystkim dobra kondycja i dużo odwagi, to właściwie wystarczy, by zostać morsem. - Woda, do której wchodzimy ma 1-2 stopnie Celsjusza - mówi Ewelina Pawlak, która robi to już trzeci sezon.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czwórka idzie na studia". Ostatni przystanek - Toruń!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 15:12
Po spotkaniach we Wrocławiu i w Lublinie, przyszedł czas na Toruń! 4 grudnia dziennikarze Czwórki odwiedzili Uniwersytet Mikołaja Kopernika. W programie audycje i relacje na żywo, animacje, spotkania z przedstawicielami uczelni, set DJ-ski, warsztaty kulinarne, szydełkowania i tworzenia łapaczy snów z recyklingu oraz trening personalny.
rozwiń zwiń