Specjalista od social mediów - poznaj ten zawód

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2020 06:38
Według badań z mediów społecznościowych korzystają ponad 3 miliardy osób. Wraz z użytkownikami pojawili się też specjaliści, którzy znają sekrety social mediów. 
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutterstock.com/ra2 studio

Nic dziwnego, że to właśnie Facebook czy Instagram stają się sposobem komunikacji dla wielu firm i instytucji. Jednak social media to skomplikowana sprawa; aby osiągać odpowiednie zasięgi i docierać do kolejnych odbiorców należy dobrze znać mechanizmy związane z ruchem w sieci. Jak się wykształcić w tym kierunku by zostać skutecznym specjalistą od mediów społecznościowych? -  o tym w audycji.

***

Na audycję "Dajesz radę" w czwartek (23.07) od godz. 14.05 zaprasza Dominika Klimek

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka social media
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Social media - polityczne targowisko

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 13:56
- Social media przypominają dzisiaj takie wielkie targowisko: tu coś ktoś powiedział, tam ktoś plotkę podał dalej, tu coś ktoś szepnął - ocenia Łukasz Walewski, autor książki "Wł@dza w sieci - Jak nami rządzą social media". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie jak z obrazka. Społecznościówki i samoakceptacja

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 17:00
W czasach narodowej kwarantanny blogerzy, influencerzy mają ręce pełne roboty, a my chętnie konsumujemy ich treści. - To, co oglądamy ma na nas ogromny wpły. Widząc "idealne życia" zaczynamy wierzyć, że one istnieją naprawdę - mówi dietetyk Barbara Dąbrowska.
rozwiń zwiń