Monika Mrozowska i jej święta na "Słodko, zdrowo, świątecznie"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 13:24
Trudno wyobrazić sobie urodziny bez tortu, Boże Narodzenie bez piernikowych słodkości, czy też stół wielkanocny bez mazurka. Jak świętować smacznie, a jednocześnie zdrowo?
Monika Mrozowska
Monika MrozowskaFoto: PAP/Marcin Kmieciński

Wydaje ci się, zdrowe słodycze nie istnieją, a to co zdrowe nie może być równocześnie smaczne? Przekonaj się, że to możliwe! Nie musisz odmawiać sobie słodkich przysmaków. Zdrowe łakocie nie tylko mogą, a wręcz powinny znaleźć się w świątecznym menu. O tym Monika Mrozowska będzie przekonywać w drugiej godzinie audycji "Stacja Kultura".

Wcześniej porozmawiamy z Anną Kot ze Stowarzyszenia Filmowców Polskich o wydawnictwie "Polskie Debiuty 2016", w studiu zagości także Atanas Valkov, kompozytor muzyki filmowej - opowie o swoim procesie twórczym, inspiracjach, trendach i pracy przy z serialach.

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w środę (21.12) o godz. 10.05. Poprowadzi ją Katarzyna Dydo.

kd/jsz

Czytaj także

Anna Gzyra. Co zrobić, kiedy nie dzwoni telefon?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2016 14:00
- Jestem przekonana, że przynajmniej raz w życiu każdy aktor mierzy się z zawodowym zastojem. U jednych trwa to krócej, u innych dłużej. Ale chyba każdy z nas boi się momentu, w którym telefon przestaje dzwonić - mówi Anna Gzyra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Nowaczewska: nie ma gotowania bez miłości

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2016 10:08
- Miłość niezbędna jest nie tylko w gotowaniu, ale w uprawianiu każdej pasji - czy to są kulinaria, czy dziennikarstwo. Dlatego ja gotuję z sercem - mówiła Magdalena Nowaczewska w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Największe prezentowe "wpadki" słuchaczy Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2016 11:11
- Ludzie nie znoszą dostawać skarpet, czy gratisów jak np. długopis z logiem banku - mówił reporter Czwórki Robert Grzędowski, który badał temat prezentów nietrafionych.
rozwiń zwiń