Jared Leto: bierzemy proteiny i zmieniamy w złoto (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2011 17:00
- Pierwsze fanki przed łódzką Atlas Areną pojawiły się już o 3 rano - relacjonował reporter Czwórki Kamil Jasieński, któremu udało się porozmawiać z muzykami nagrodzonymi MTV European Music Awards.
Audio


30 Seconds to Mars to amerykański zespół rockowy założony m.in. przez wokalistę i aktora Jareda Leto, który przyjechał do Polski zagrać dwa koncerty w ramach światowej trasy promującej trzeci album grupy "This Is War". Oba występy odbyły się w Łodzi, gromadząc w przepastnej Atlas Arenie tłumy nastoletnich fanów zespołu.

Z grupą, słynnącą przede wszystkim z niebieskich oczu uwielbianego przez dziewczyny Jareda Leto spotkał się nasz dziennikarz - Kamil Jasieński.

Z rozmowy z Leto i gitarzystą Tomo Milicevicem, dowiecie się m.in., jak zespół postrzega muzykę i jak charakteryzuje swoje brzmienie. Muzycy zdradzą też, jak wygląda ich życie w trasie i czy fakt, że dwie trzecie zespołu to rodzina, wpływa w jakiś sposób na ich relacje. Ponadto wokalista Jared Leto, znany m.in. z roli w filmach "Requiem dla snu" Darrena Aronofsky’ego i "American Psycho" Mary Harron opowie Kamilowi Jasieńskiemu o byciu jednocześnie aktorem i muzykiem.

Wywiad z zespołem 30 Seconds to Mars do obejrzenie w boksie "Wideo" i wysłuchania w boksie "Posłuchaj".

Czytaj także

Marek Dyjak: roztrwoniłem swoje szczęście

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 09:00
Jak zawsze szczery do bólu Marek Dyjak opowiedział w Czwórce o swoim dzieciństwie, samotności, nieudanej miłości do kobiety i zamiłowaniu do wędkarstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"L.Stadt" w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 18:00
19 listopada po godzinie 18. w naszym studiu zagrali na żywo panowie ze składu L.Stadt. Zapraszamy do wysłuchania koncertu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Happysad w studiu "Czwórki"

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 11:30
Fani Happysad dostali od zespołu niespodziankę! Jest nią album "Zadyszka", który został przygotowany z okazji jubileuszu 10-lecia grupy. W studiu Czwórki Łukasz Cegliński opowiadał o kulisach powstawania krążków i nie tylko...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta tygodnia: "Optica" zespołu "Miloopa"

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 07:50
26 listopada światło dzienne ujrzał trzeci album tej grupy. Wydawnictwo nosi tytuł "Optica", a otwierający płytę utwór "Time".
rozwiń zwiń