Zlot Miłośników Pratchetta

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2012 08:20
Znasz wszystkie jego książki na pamięć? A może czytałeś tylko jedną lub chciałbyś ją przeczytać? Weź udział z Zlocie Miłośników Pratchetta!
Terry Pratchett
Terry PratchettFoto: fot. YouTube

Już 21 i 22 kwietnia w Krakowie nie lada gratka dla fanów twórczości jednego z najbardziej kultowych współczesnych pisarzy – Terry’ego Pratchetta.

Odbędzie się tam wtedy Zlot Miłośników Pratchetta. W programie m.in. koncert piosenek "pratchettowych i innych" w wykonaniu Dżona, konkurs na najgłupszy, albo najlepiej pasujący do osobowości strój pratchettowy i wiele, wiele innych atrakcji i niespodzianek. A jeśli masz choć odrobinę słuchu muzycznego – możesz wziąć udział w jamie muzycznym. Będzie się działo!

Więcej o szczegółach wydarzenia - słuchaj audycji "Stacja Kultura", codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 11. Zapraszamy!

Czytaj także

Jared Leto: bierzemy proteiny i zmieniamy w złoto (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2011 17:00
- Pierwsze fanki przed łódzką Atlas Areną pojawiły się już o 3 rano - relacjonował reporter Czwórki Kamil Jasieński, któremu udało się porozmawiać z muzykami nagrodzonymi MTV European Music Awards.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Warszawa" powstała z tęsknoty za polską dziewczyną

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 18:10
Znany z udziału w filmie Woody’ego Allena, hiszpański zespół Giulia y los Tellarini opowiedział nowym teledysku, którego akcja dzieje się na stołecznej starówce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Terry Pratchett – pisarz niezmordowany

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2012 15:44
Fenomen brytyjskiego pisarza, autora 39 książek, bawiącego miliony czytelników na całym świecie wyjaśniał Jakub Ćwiek, polski twórca literatury fantastycznej.
rozwiń zwiń