X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety rządzą w Łodzi!

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 10:00
I to nie tylko dlatego, że na 100 mężczyzn w tym mieście przypada aż 112 pań. Przez cały czerwiec łodzianki w ramach projektu "Łódź Miastem Kobiet" będą serwowały moc kulturalnych atrakcji.
Audio
  • Monika Kamieńska o festiwalu Łódź Miastem Kobiet

"Łódź Miastem Kobiet" to niemal 100 wydarzeń, które odbędą się w Łodzi w cztery czerwcowe weekendy, do 1 lipca. Panie z całej Polski, które wybiorą się do tego włókienniczego miasta mogą liczyć na solidną dawkę kobiecości w kulturze, w polityce i w sporcie.

W programie imprezy między innymi pokazy filmowe prezentujące życie i dokonania czterech wielkich kobiet: Coco Chanel, Elżbiety II, Marii Skłodowskiej- Curie i Marilyn Monroe, a wyświetlane do 21 czerwca w Muzeum Kinematografii.

Fanki mody, będą mogły wziąć udział w pokazach mody i okazyjnie kupić ubrania w ramach Dnia Wielkich Okazji w Porcie Łódź, który odbędzie się 13 czerwca.

Panie, które chciałby podnieść swoje poczucie bezpieczeństwa będą mogły wziąć udział w zajęciach Silna Płeć, których celem jest wyrobienie umiejętności z zakresu samoobrony, przydatnych w kontakcie z napastnikiem.

Gratką dla kobiet, które chcą spróbować swoich sił w polityce będzie z pewnością zjazd Pań Prezydent. Do udziału w nim Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zaprosiła Kobiety Prezydent z całego kraju. Podczas zjazdu odbędzie się debata merytoryczna, podczas której poruszony zostanie temat polityki równościowej. Uczestniczki porozmawiają także o dobrych praktykach w zarządzaniu miastem. Wspólnie zastanowią się także, co ułatwia kobiecie bycie Prezydentem.

Więcej na temat wydarzeń "Łódź Miastem Kobiet" dowiesz się słuchają nagrania audycji.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Audiobook "Boży Bojownicy" to ogromne przedsięwzięcie

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 16:49
To wielka gratka dla wszystkich fanów Andrzeja Sapkowskiego. Powstaje bowiem audiobook "Bożych Bojowników", czyli 2. części z Trylogii Husyckiej, pióra znanego pisarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kibice w Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 18:20
Podczas Euro 2012 do Warszawy przyjadą tysiące kibiców. Marta Kukowska z Muzeum Powstania Warszawskiego, ma nadzieję, że będą chcieli poznać bohaterską historię stolicy i odwiedzą też Muzeum.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Frąckiewicz o komiksowym "Wyjściu z getta"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 14:56
Tytuł książki "Wyjście z getta. Rozmowy o kulturze komiksowej w Polsce" miał pierwotnie brzmieć inaczej. Dlaczego? Posłuchaj rozmowy m. in. o paradoksach w kulturze komiksowej i zderzeniu świata obrazków ze światem wielkiej literatury i klasycznego malarstwa.
rozwiń zwiń