X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zrzuć się na imprezę, albo na... książkę

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 15:00
Crowdfunding jest coraz popularniejszą formą zdobywania środków na realizację różnego rodzaju przedsięwzięć. Pieniądze dają członkowie społeczności wirtualnych, znajomi, rodzina i wszelkie osoby, które mikropłatnościami chcą wesprzeć twórców.
Audio

- Za wsparcie projektu twórca obiecuje konkretne bonusy: bilety, spotkania, gadżety - tłumaczy Karol Król, ekspert od crowdfundingu. - Ja, na przykład, potrzebuję 6 tysięcy złotych, żeby napisać książkę o tej idei. Jeśli ktoś zainwestuje w to 24 złote, a ja tę książkę wydam, to jako udziałowiec dostanie ją w prezencie.
Choć Polakom nie brakuje inicjatywy, genialnych pomysłów oraz chęci do wspierania kreatywnych twórców, rozwój finansowania społecznościowego ograniczają ustawy. Mimo to, funkcjonuje u nas kilka portali, przeznaczonych do wspierania inicjatyw.
 - Najłatwiej w ten sposób zdobywa się pieniądze na inicjatywy lokalne, takie jak kawiarnie albo wypożyczalnie rowerów  - opowiada rozmówca Ani Depczyńskiej. - Ostatnio zgłosił się do nas pan, który chce reaktywować drużynę piłkarską w Zamościu.
Posłuchaj całej rozmowy z gościem audycji "4 do 4" i dowiedz się jak zarobić pierwszy milion.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka pieniądze rower
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lubimy się męczyć!

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 16:04
Stres i czasy, w których żyjemy, wbrew pozorom, sprzyjają aktywności ruchowej i coraz więcej Polaków regularnie uprawia sport. Czwórka sprawdza, dlaczego lubimy się męczyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolekcjonerzy blachy

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2012 16:10
Za wymarzoną tablicę są w stanie zapłacić nawet siedem stów. 29 września spotkają się w Warszawie na Ogólnopolskim Zlocie Kolekcjonerów Tablic Rejestracyjnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierogi, wódka i Mazury to polska duma narodowa. A czego się wstydzimy?

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 23:00
Jesteśmy narodem malkontentów i cwaniaków, ale w obliczu zagrożenia albo tragedii potrafimy się jednoczyć. Z czego możemy być dumni, a co powinno być powodem do wstydu? Posłuchaj dyskusji w studiu Czwórki.
rozwiń zwiń