X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Superhiro kultury

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2013 14:19
Magazyn "HIRO Free" już po raz trzeci nagrodzi młodych artystów.
Audio

- Chcemy wspierać ludzi, którzy coś robią i pokazywać innym, że warto się starać i że nie trzeba być elementem wielkich firm, żeby zostać dostrzeżonym - mówi w Czwórce Krzysztof Grabań wydawca magazynu "HIRO Free".  - Nagrody Superhiro dotyczą osób, które opisujemy w magazynie, trzymając rękę na pulsie, w tym co dzieje się w kulturze. Raz do roku chcemy uhonorować te osoby - dodaje.

Nagroda przyznawana jest w dziewięciu kategoriach, z czego 8 jest pozytywnych, a jedna prześmiewczo-wytykająca. Każdy może głosować przez internet na swoich faworytów. Można to zrobić na stronie magazynu i jego fanpage'u TUTAJ >>>.

Numer lutowy magazynu "HIRO Free" jest już dostępny w internecie, w najbliższych dniach pojawi się także w wersji papierowej w kawiarniach dziewięciu największych miast Polski. Tym razem czasopismo przyciąga trochę inną, może kontrowersyjną okładką - zdjęcia dwóch panów w czułej bliskości, dla magazynu w Niemczech zrobił Arek Jankowski - to pierwsza okładka w magazynie ogólnopolskim o otwarcie gejowskim zabarwieniu - posłuchaj załączonej rozmowy Kuby Kukli z Krzysztofem Grabaniem w "Stacji Kultura".

Czwórka objęła swoim patronatem wręczenie nagród SUPERHIRO.

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biblioteki, najpiękniejsze miejsca na świecie!

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 20:00
To nie tylko miejsca obcowania z literaturą, do biblioteki można pójść zjeść, spotkać się z przyjaciółmi czy wybrać się koncert. W "Do południa" zwiedzaliśmy najpiękniejsze biblioteki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wisława Szymborska lubiła pamiętać o rocznicach

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 05:50
Cała Polska pamięta o pierwszej rocznicy jej śmierci. Michał Rusinek, dawny sekretarz noblistki, dziś szef fundacji jej imienia, szczególnie zaprasza do krakowskiej kamienicy Szołayskich.
rozwiń zwiń