Krzysztof Hołowczyc: do nieprzeciętności prowadzi wiele dróg

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 18:00
- Na prozie życia buduje się bazę do tego, by być nieprzeciętnym - przekonuje Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy i członek Kapituły Plebiscytu Nieprzeciętni 2017. 
Audio
  • Krzysztof Hołowczyc o nieprzeciętności w życiu codziennym, o Dakarze, który uczy spokoju i o tym, że nie każdy musi być zwycięzcą (Czat Czwórki/Czwórka)
Krzysztof Hołowczyc gościł w studiu Czwórki
Krzysztof Hołowczyc gościł w studiu CzwórkiFoto: Darek Matyja/Czwórka
Czytaj także
Nieprzeciętni 1200x660.jpg
Plebiscyt Nieprzeciętni 2017. Zgłoszenia tylko do 30 kwietnia!
W latach 80. zarabiał na starty jako taksówkarz, próbował swoich sił także jako kaskader i sprzedawca samochodów. Wszystko po to, żeby w roku 1997 otrzymać tytuł najlepszego polskiego sportowca. - Teraz jestem na etapie przeistaczania się z człowieka, który za wszelką cenę dąży do sukcesu i do zwycięstwa, w takiego, który ma świadomość, że są Inni. Że można im pomóc - opowiada gość Czwórki. - Dzięki żonie zdałem sobie sprawę, że prawdziwe życie jest tutaj, nie na torze rajdowym - dodaje. 

Jak się nie poddawać, gdy przeciwności się piętrzą? Co zrobić, by pielęgnować w sobie nieprzeciętność? Czego w Rajdzie Dakar nauczył się Krzysztof Hołowczyc i co sądzi o coachach i treningu personalnym? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Czytaj także
Vienio 663.jpg
Vienio: nieprzeciętni wiedzą, że nie warto być xeroboyem

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Krzysztof Hołowczyc (kierowca rajdowy, członek Kapituły Plebiscytu Nieprzeciętni 2017)

Data emisji: 21.04.2016

Godzina emisji: 16.10

kul/mc

Czytaj także

Architektura - tu praktyka nie istnieje bez teorii

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 15:33
- Teoria w architekturze nie ma dobrej sławy. Istnieje przekonanie, że architektura powinna wyrażać się przede wszystkim przez rysunek i obiekty. Czasy wymagają jednak, żeby o architekturze pisać i dyskutować - mówiła w Czwórce Ewa Kuryłowicz z Fundacji im. Stefana Kuryłowicza.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Las - społeczność wspierających się drzew

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2017 15:00
- To może brzmieć jak science fiction, jednak z badań naukowych dowiedziałem się, że drzewa są bytami społecznymi. Chcą, by ekosystem, w którym żyją, działał jak najsprawniej - podkreśla Peter Wohlleben, leśnik, przyrodnik i autor bestsellerowej książki "Sekretne życie drzew".    
rozwiń zwiń