"Planszówki" online - sposoby na spędzanie wolnego czasu

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 10:49
W programie sprawdzimy, jak ciekawie spędzać czas ze znajomymi w pandemii, jak uczyć się języków obcych online i powiemy, jak nie zgubić się w wielkim mieście. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Artem Oleshko/shutterstock.com

ebook literatura online internet czytanie kultura 1200.jpg
Spędź ciekawie czas online - załóż klub książkowy

W programie sprawdzimy, w jakie gry planszowe i towarzyskie warto grać online w czasie lockdownu. Powiemy także o aplikacji mobilnej, dzięki której można skutecznie uczyć się języków obcych, rozmawiając z innymi osobami bez wychodzenia z domu.

Posłuchaj także:

Po godz. 18.05 w cyklu "Teren zabudowany" udowodnimy, że nazwa ulicy to nie wszystko i nie zawsze dzięki niej udaje się dotrzeć do upragnionego celu. Pomagają w tym - teoretycznie - Miejskie Systemy Informacji.  O co właściwie chodzi z miejskimi systemami informacjami i jak bardzo usprawniają one życie mieszkańcom lub przyjezdnym? Po czym poznać dobry i spełniający oczekiwania system miejskiej informacji? To sprawdzimy w Czwórce. 

***

Na audycję  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem zapraszamy w środę (13.01) po godz. 17.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka gry planszowe

Czytaj także

Dub Pistols z nowym krążkiem "Addict". "Muzyka z pozytywną energią"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 22:01
Światło dzienne właśnie ujrzał kolejny album od Dub Pistols, zatytułowany "Addict". Na krążku znajdziemy jedenaście kawałków, pełnych pozytywnych emocji. Ale nie tylko. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Azja, origami, "Parasite" i czerwony dywan, czyli Festiwal Pięciu Smaków

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 13:29
25 listopada ruszy internetowa odsłona festiwalu. Tym razem, zgodnie z dalekowschodnim kalendarzem lunarnym, patronuje jej Metalowy Szczur. 
rozwiń zwiń