Bovska: jesteśmy przywiązani do brzmienia naszych utworów

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 11:40
Znana m.in. z Czwórki Bovska swoją ostatnią płytę "Kaktus" nagrała w 2016 roku. Album bardzo szybko pokrył się złotem, a klipy do jej utworów cieszą się milionowymi odsłonami. Niebawem rusza w kolejną trasę koncertową zatytułowaną "Reset".
Audio
  • Bovska o zbliżającej się trasie koncertowej "Respekt" (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Damian Sikorski, Bovska
Damian Sikorski, BovskaFoto: czwórka

bovska sikorski 1200.jpg
Bovska: na scenie zamieniam się w moje piosenki


Fani brzmień utworów Bovskiej mogą odetchnąć z ulgą. Artystka w rozmowie z Damianem Sikorskim zapewniała, że nie wprowadzili dużych zmian w warstwie dźwiękowej. - Pod względem aranży nie zmieniliśmy niemal niczego. Jesteśmy przywiązani do brzmienia utworów takimi, jakie one są. Mam wrażenie, że numery, które znalazły się na "Kaktusie" nie są jeszcze całkiem ograne - mówiła.

Zapowiadała, że oprócz muzycznego show na słuchaczy czeka kilka atrakcji towarzyszących koncertom. - Publiczność będzie na pewno usatysfakcjonowana liczbą tych piosenek, bo będzie ich sporo. Mam też pewną niespodziankę audiowizualną, która z naszego koncertu uczyni prawdziwy spektakl - zdradzała.

Czym na nowej trasie koncertowej zaskoczy nas Bovska? Gdzie i kiedy będzie można usłyszeć ją na żywo? Więcej na ten temat w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Gość: Bovska

Data emisji: 15.03.2018

Godzina emisji: 7.15

ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Występ Funk da System na Czwórkowej scenie!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2017 14:40
W studiu koncertowym Czwórki 22 września zagrała grupa Funk da System. Muzycy z Górnego Śląska wystąpiili w audycji Damiana Sikorskiego, którego urzekli podczas zgłoszeń do konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Igor Herbut: naszym zadaniem jest to, żeby wbić was w fotel

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 13:31
- LemON zmienił się i na najnowszej płycie prezentuje zupełnie inną barwę. Trzeba go słuchać siedząc, bo faktycznie wciska w fotel. To album, który ma kolory Led Zeppelin, harmonie wzorowane na muzyce Beatlesów i pazur, który posiadała Republika - mówił Damian Sikorski, dziennikarz muzyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Formacja Ann zagrała w Czwórce. "Nasza muzyka to terapia"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:00
Zespół Ann to grupa założona w przez Annę Spławską - wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, a także pedagoga specjalnego.
rozwiń zwiń